Wpis z mikrobloga

Jak to jest w końcu z samochodami, który marka prawilna? Kupisz sobie SUVa - powiedzą, że chcesz sobie przedłużyć przyrodzenie. Kupisz BMW - mówią, że sebix. Kupisz Honde - wsiur. Kupisz Opla - "haha, biedak, nie stać cię na lepsze".

Istnieje w ogóle jakaś marka, do której nikt się nie przyczepi?
#motoryzacja
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saab, Volvo, Toyota, Mazda, Mitsubishi, Subaru, raczej nie kojarzą się negatywnie


@Eternit_z_azbestu: @venad: jeszcze Nissan, prócz kiepskiego gustu jednego z projektantów który stworzył juke jako takich żartów o tej marce nie słyszałem
  • Odpowiedz
@agaciksa tak samo infiniti to nissan. Co ma piernik do wiatraka? lexusy maia rwd v6tki i inne torpedy pod maska, toyoty to zwykle proste samochody ktore sa niezawodne i o przecietnych osiagach
  • Odpowiedz
@agaciksa boze... ja do toyoty nic nie mam, ale wiekszosc znajomych jak widzi toyote to widzi albo taryfe albo dziadka w yarisce ktory jest zawali droga. W lexusach masz potowory a nie silniki z minimum 200KM ktorymi jezdza normalne osoby (chwala bogu) i nie sa zawali drogą. Ze swiatel startuja jak rakieta, nie szeryfuja itd. Lexusy kupuja ogarnieci ludzie a najtansze kosztuja naprawde sporo kasy... nie to co yariska... Rozumiesz o
  • Odpowiedz