Wpis z mikrobloga

Czasami trace wiarę w #rozowepaski ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W roli wstępu:
Rozowa zostawiła mojego dobrego kumpla po ponad 2 latach związku i podała między innymi takie argumenty (patrz obrazek niżej).
Były jeszcze inne absurdalne np.byli na weselu razem i on wcześniej proponował jej że z racji tego iż wesele z jego rodziny to on kupi prezent itp, odmówiła. Teraz mu wypomniała że to on powinien płacić za cały prezent kwiaty- wesel było z rok temu.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #truestory
U.....a - Czasami trace wiarę w #rozowepaski ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W roli wstępu:
Rozowa zo...

źródło: comment_GPuOGDOev5WCGp7a7vLF7DX70siCRFfB.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Madragor: Najwazniejsze że się trochę nas slucha, usunal ja z znajomych i numer telefonu bo ona jeszcze oczywiscie powiedziaal ze sama sie odezwie jak sobie wszystko przemysli i bedzie chciala wrocic xD

Rzucil sie w sport, prace i duzo z nami gada przez tel, jak np chcialby napisac do niej czy coś.
  • Odpowiedz
@Ulubiona: sama sie odezwie jak sobie wszystko przemysli i bedzie chciala wrocic xD
Typowy tekst na zasadzie dam d--y tu i tam a jak nie znajdę nikogo kto mi się podoba to może do Ciebie wrócę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ulubiona: Niech nie lamentuje jak baba. Może przecież sobie ułożyć życie na nowo :)
Nie on pierwszy i nie ostatni. No co poradzi, że niuni się odwidziało? Niech wyciągnie wnioski, alleluja i do przodu.

usunal ja z znajomych i numer telefonu


@Ulubiona: I bardzo dobrze :)
  • Odpowiedz
@worldmaster: byc z kolega ktorego zna się od dziecka, to jak calować się z bratem, fujjj ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@miki4ever: wstyd mi za takie rozowe, pozniej nie dziwo że niebieskiepaski ciagle sądzą że jestesmy materialistkami i traktujemy ich jak bankomaty

@DumnyZdun: od zawsze, bo znamy się od pieluchy, to mój prawie brat! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ulubiona: Ja, mając te 13, 15, 17, 19 lat wierzyłem w miłość romantyczną, że spotkamy się, będziemy patrzeć sobie w oczy, nasze serca będą bić szybciej, będziemy mówić rzeczy, których nigdy nikomu nie mówiliśmy i zbliżać się do siebie fizycznie i psychicznie.

Jak dobrze wiecie jeszcze chwila nieuwagi, brak wychodzenia z inicjatywą i przekonanie, że miłość zadziała sama, a byłbym dzisiaj Ultimate Master Stulejem 2000 X.

Na podstawie własnej historii
  • Odpowiedz
@Ulubiona: Po prostu zwyczajna strategi zwalania winy na drugą osobę żeby się wybielić i wyjść na tą lepszą stronę.
A, że nie miała powazniejszych powodów, to wyskoczyła z takimi błahostkami.
  • Odpowiedz