Wpis z mikrobloga

Nie polecam tego gówna...

1) Google nie chce wystawić mi faktury za moją płatność. Twierdząc, że hajs który mieliśmy uregulować został uregulowany ze środków promocyjnych. No ciekawe skoro na wyciągu z banku widnieje coś innego.
Jest jakiś sposób na wymuszenie na nich wystawienia faktury? @inFakt ?

2) A pomoc konsultantów mają taką, że sami konsultanci odpowiadają niczym boty, linkami do pomocy z której nic nie wynika. Sami gubią się w swoich "zeznaniach" i nic co mówią nie trzyma się kupy.

Dokładniej korzystaliśmy z AdWords Express, nie polecam. Jest tu może jakiś Mirek albo Węgierka, która pracuje na infolinii google`a?

#adwords #niepopularnaopinia #dg #google
  • 6
@Dyktus: Pierwszy błąd jest taki, że zacząłeś z Express zamiast z normalnym AdWords. Druga sprawa to domyślam, się, że korzystałeś z kuponu 200/250 zł. Najpierw wydajesz minimum 100 zł, a później gugiel doładowuje Ci o 200/250 zł. Jeśli miałeś podpiętą kartę to gugiel ściąga po miesiącu lub po wydaniu z Twojej kasy (nie z kuponu) minimum 200 zł, więc może Ci po prostu jeszcze nic z konta nie zeszło dlatego nie
@YagAA Google też twierdzi że to płatność z kuponu tylko ze jakimś cudem z naszego konta w banku zeszło 85 zł, a potem nigdzie nie było to rozliczane za kliknięcia więc ten hajs poszedł na pokrycie tego co już było wyklikane
@Dyktus: Nigdy nie spotkałem się z tym, żeby to, co zeszło z konta nie było odzwierciedlone na karcie płatności AdWords. Jeśli podpinałeś kartę to domyślnie włączona jest opcja płatności automatycznych i pewnie to masz u siebie, czyli najpierw zadłużasz się w Google, a później im oddajesz. Pierwsza płatność następuje po 200 zł lub 30 dniach w zależności co będzie pierwsze. Druga po 600, trzecia po 800, czwarta po 1200 i później