Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieszkam w wawie od roku i jeszcze nie natrafiłam na faceta który chciałby związku tylko proponują mi jakieś dziwne układy. Od każdego słyszę tą samą śpiewkę że jeszcze nie jestem gotowy na związek, jestem świeżo po rozstaniu blabla, co za dziwny zbieg okoliczności że wszyscy faceci w wawie są świeżo po rozstaniu... Ostrzegano mnie że faceci w wawie są zepsuci ale nie sądziłam że do takiego stopnia... i żeby nie było to nie szukam bóg wie kogo, wystarczy że będzie ok. 10 cm wyższy, inteligentny, zadbany tak jak i ja dbam o siebie.

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 51
@Instynkt: Przecież rolnicy są zadbani, zwłaszcza pod względem genetycznym a nie jakieś nieogarnięte metrosexualne pi*dy w rurkach. Co siedzą w #korposwiat i myślą że cały świat jest ich, a w realu po za pieniądzem i małym mieszkankiem w molochu nic nie mają i płaczą nad sobą że jacy oni są biedni po uchlaniu się na imprezie z szefem, oraz #!$%@? tego co wyciągli z konta na dziwki ( ͡° ͜
MętnaEskimoska: Też się głowię nad randkowaniem w Warszawie. Faceci w wieku 29-30+ są przeważnie niegotowi, emocjonalnie ułomni, niechętni do stworzenia czegokolwiek. Najpierw flirt, randki, poznawanie się, a później się wycofują. Nawet nie umieją Tego zdefiniować, to funkcjonuje bardziej na zasadzie "nie wiem czego chcę", "nie wiem co czuję", "niby coś bym chciał, ale to ryzykowne".
Możesz być 12/10, inteligentna, dobra w łóżku, rozumiecie się bez słów - nope, bliskość jest za
za duże wymagania. poza tym jak nie chcesz seksu to po co z tobą w związek whcodzić. kiedys sie nauczysz ze mezczyzna jak juz przeszedl swoje bedzie sie cenił bardziej i najpierw chce szacunku do jego potrzeb, a potem dopiero moze wejsc w cos wiecej


@AnonimoweMirkoWyznania: Ale #!$%@?. Jasne, seks jest fajny, przyjemny i ważny w związku, ale to nie znaczy że najpierw musisz wylądować z kimś w łóżku, a dopiero
BezwzględnaTowarzyszka: > Ale #!$%@?. Jasne, seks jest fajny, przyjemny i ważny w związku, ale to nie znaczy że najpierw musisz wylądować z kimś w łóżku, a dopiero później zacząć rozważać czy nadaje się na partnera.

@belwarg: a ja nie ejstem debilem i chce kobiete ktora bede pociagal w lozku, ktora bedzie mnie szanowała i moje potrzeby, takze kto tu #!$%@?? panienka czyli OP jedyne kogo szanuje to siebie. kolejna stara
PotężnaŻona: Informacja nieprawdziwa, mam w korpo w wawie sporo wolnych lasek w przedziale 25-30 i jak na nie patrze to sie nie dziwie, ze sa same. Kazda szuka bolca z minimum 10k na reke, zeby byl 8/10, do tego inteligentny, gotowy do powaznych zobowiazan stabilny emocjonalnie, ale tez szalony itp itd ogolnie sama litania wymagan, a same jedyne co soba reprezentuja to ogarniecie zyciowe 5/10 (klepanie faktur w korpo za srednia
@AnonimoweMirkoWyznania Takie czasy, że ścieżka związek->narzeczeństwo->ślub to już tylko jedna z opcji na prowadzenie relacji damsko-męskich. To żadne zepsucie, że ktoś nie chce się wiązać na stałe lub nieumiejętnie próbuje cię zbyć.
Przedmówcy już dobrze rozgryźli sprawę, a Ty masz do wyboru jedną z dwóch ścieżek:
- tkwić w przekonaniu, że wina leży po stronie świata na zewnątrz i karmić się dość popularnym mitem o "niedojrzałych mężczyznach", "kryzysie wieku średniego" i innych kłamstwach
- z pokorą podejść do swojej osoby, spojrzeć uczciwie - co możesz poprawić? czego Ci brakuje, żeby ktoś chciał inwestować czas w związek z Tobą?
wystarczy że będzie ok. 10 cm wyższy, inteligentny, zadbany tak jak i ja dbam o siebie.


@AnonimoweMirkoWyznania: I będzie zarabiał co najmniej 15k na rękę, w gaciach miał 25cm, jeszcze jakiś apartament i domek nad morzem.

Obniż wymagania.

Kolejna sprawa, kobiety doprowadziły do tego, że coraz mniej facetów chce się wiązać na stałe - i dobrze! Związek jest dobry tylko dla kobieta, dla faceta nie.
I będzie zarabiał co najmniej 15k na rękę, w gaciach miał 25cm, jeszcze jakiś apartament i domek nad morzem.

Obniż wymagania.


@Yolocaust: xD nie #!$%@?, serio dla was stulejki zadbanie, inteligencja i +10cm czyli pewnie od 175 do 185 to WYSOKIE wymagania?xD Powiedziałbym abyś zrobił fikołka, ale po reakcji widzę że pewnie łatwiej cie przeskoczyć niż obejść i jeszcze byś sobie coś zrobił xD
@MamaIKillTheMan: trochę akurat mają mieli racji, pośrednio bo facet żeby był zadbany to musi #!$%@?ć na to hajsu jeszcze więcej niż kobieta. Średniej jakości perfumy to 500 PLNow, zegarek którego sie nie będziesz wstydził z 1000-1500, jakiś zestaw skórzanych toreb z 2k, gownokoszula z Wólczanki to 100. Porządnie ubrany facet może nosić na sobie 5-6k PLN i nie będą to ubrania i dodatki na które bezmyślnie #!$%@? kasę bo niema z
Powiedziałbym abyś zrobił fikołka, ale po reakcji widzę że pewnie łatwiej cie przeskoczyć niż obejść i jeszcze byś sobie coś zrobił xD


@MamaIKillTheMan: ehhh, akurat 189cm mam xD a tak dokładnie to 189,5 ( ͡° ͜ʖ ͡°) #icoteras

No i uprzedzając "hehe, to pewnie szkielet" - 94kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: czy Ty twierdzisz, że faceci, którzy nie chcą się z Tobą wiązać są zepsuci? xD

Poza tym powody takiej sytuacji mogą być bardzo prozaiczne:
* obracasz się wśród facetów, którzy nie chcą poważnych związków (w szczególności z Tobą),
* sama masz wizerunek/cechy które sugerują co najwyżej przelotne znajomości albo wręcz odpychają od chęci jakiejkolwiek relacji z Tobą.

Co do wymagań typu +10cm, inteligentny etc to nic one nam nie mówią.
@AnonimoweMirkoWyznania: Zalezy kogo się spotyka, jeśli nie szukasz przez znajomych to niestety losowość wzrasta. Laski też w Wwie mają swoje "problemy", są takie mające związek i szukające otwarcie rozrywki, są takie szukające związku z troche rozciągniętą listą wymagań. ;)
Także jesteśmy siebie warci.;-)
trochę akurat mają mieli racji, pośrednio bo facet żeby był zadbany to musi #!$%@?ć na to hajsu jeszcze więcej niż kobieta. Średniej jakości perfumy to 500 PLNow, zegarek którego sie nie będziesz wstydził z 1000-1500, jakiś zestaw skórzanych toreb z 2k, gownokoszula z Wólczanki to 100. Porządnie ubrany facet może nosić na sobie 5-6k PLN i nie będą to ubrania i dodatki na które bezmyślnie #!$%@? kasę bo niema z nią co
kosztują złotowki (dosłownie) bo wynajduje je w szmateksach.


@MamaIKillTheMan: czas też jest cenny, ale propsy, jeżeli masz na mysli @UszatyBloger

Nie ulana sylwetka, dobra fryzura, zadbane zęby i cera, higiena osobista i ciuchy z sieciówki naprawdę załatwią sprawę


Czyli zwyczajny przciętniak, wątpie że opka miała na myśli takiego