Wpis z mikrobloga

Do mojego różowego przyjechał brat ze swoją lubą z #uk. Pomyślałem, że zabiorę ich na precesję z okazji Bożego Ciała na Wawel, bo ona jest zupełnie z innej części Polski i nigdy nie była, a moim zdaniem to jedna z fajniejszych tradycji w #krakow.
Pytam się więc ich czy idą z nami, a oni do mnie z pytaniami. Czy to bezpieczne? Czy nie boimy się jakiegoś zamachu? Czy to nie za duże skupisko ludzi? I na koniec że oni chyba zrezygnują, bo w obecnej sytuacji to oni raczej wolą dmuchać na zimne.
Dla mnie był to szok, że coś takiego może wpaść w ogóle do głowy. Teraz dopiero zrozumiałem jak ludzie są zastraszeni na zachodzie.
#zamach #islam #terroryzm #emigracja
Pobierz Enricco - Do mojego różowego przyjechał brat ze swoją lubą z #uk. Pomyślałem, że zabi...
źródło: comment_qMnkbQkSSlWTYtPcapMMc0ZpRnhRix6D.jpg
  • 65
@Enricco: Uwielbiam te historie polskich emigrantów. Europa umiera, boją się wychodzić z domu bo islamiści na ulicach Londynu tworzą kalifat i obcinają głowy chrześcijanom, geje biorą śluby, ale oni zacisną zęby! Zaryzykują życie dla wypłaty w funtach! Oczywiście Polska jest najpiękniejszym krajem, najbezpieczniejszym, duma rozpiera że kraj nie jest lewacki, niedługo Francuzi i Niemcy będą do nas emigrować, ale oni jeszcze trochę zostaną, jeszcze trochę zarobią. Może jednak mimo wysokiego ryzyka
Widze, ze prawie wszyscy wysmiewaja wpis, fajnie, ze w Polsce zagrozenie terrorystyczne to abstrakcja ale wyobrazcie sobie, ze oficjalne wprowadzenie stanu zagrozenia nie konczy sie na przemowieniu premier(a). To wiele zmian w codziennym poruszaniu sie po miescie, ktorymi czlowiek przesiaka, tak samo jak nerwowa atmosfera. A jak ktos latami nie odwiedzal normalnego kraju... Ktos wspomnial, ze Polacy w Uk maja #!$%@? i nie rezygnuja z imprez, no ciekawe, w moim otoczeniu jest
@Enricco #takbylo


@benzdriver: tak to jest faktycznie, potwierdzam. Mam znajomych w Londynie i ogólnie oni boją się dużo chodzić "po ulicy", tak samo nie chcą podejmować dużej gotówki np z bankomatu bo to niebezpieczne że ktoś ich obrabuje, tylko w oddziale banku.

W Polsce jednak tak nie ma, niby zwykła ostrożność jak się chodzi późno w nocy czy do bankomatu ale nie że ludzie się boją tak że aż tego nie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Enricco: zgadzam się z Tobą, ale u nas też lepiej dmuchać na zimne. Otóż 2 tygodnie temu moja mama znalazła portfel, który postanowiła zwrócić. Nie było to skomplikowane, ponieważ w portfelu były wszystkie dokumenty osoby, która je zgubiła. Mama postanowiła udać się pod adres z dowodu osobistego, otworzył jej przemiły młody człowiek wyglądający na Araba. Bardzo się wzruszył faktem zwrócenia mu jego zguby i powiedział jej, żeby w najbliższym czasie nie