Wpis z mikrobloga

Do mojego różowego przyjechał brat ze swoją lubą z #uk. Pomyślałem, że zabiorę ich na precesję z okazji Bożego Ciała na Wawel, bo ona jest zupełnie z innej części Polski i nigdy nie była, a moim zdaniem to jedna z fajniejszych tradycji w #krakow.
Pytam się więc ich czy idą z nami, a oni do mnie z pytaniami. Czy to bezpieczne? Czy nie boimy się jakiegoś zamachu? Czy to nie za duże skupisko ludzi? I na koniec że oni chyba zrezygnują, bo w obecnej sytuacji to oni raczej wolą dmuchać na zimne.
Dla mnie był to szok, że coś takiego może wpaść w ogóle do głowy. Teraz dopiero zrozumiałem jak ludzie są zastraszeni na zachodzie.
#zamach #islam #terroryzm #emigracja
Pobierz Enricco - Do mojego różowego przyjechał brat ze swoją lubą z #uk. Pomyślałem, że zabi...
źródło: comment_qMnkbQkSSlWTYtPcapMMc0ZpRnhRix6D.jpg
  • 65
@Sierkovitz: Jeśli jedno zero dopadło, to zmienilo się 10-cio krotnie. Więc sporo. Nie mniej wiem że chodzi Ci o to, ze gdyby ludzie myśleli racjonalnie, to są inne rzeczy na które zabijają więcej osób niż terroryści i nimi należałoby się zająć w pierwszej kolejności. Przynajmniej jeśli chodzi tylko o liczbę żyć.
@Sierkovitz: Jest jednak pewna zasadnicza różnica. Ludzie ginący w atakach terrostycznych w żaden sposób nie sprowadzają tego nieszczęścia własnymi wyborami. O życiu w Krakowie nie da się już tego powiedzieć.