Wpis z mikrobloga

#zlotmotomirko #motocykle #pokazmotor
Dzięki ludziska za spoko weekend. Dzięki @swiezaak za dobrą asystę w drodze, fajna trasie cmyrneliśmy na powrocie . Klekot zadowala się 4.6 litrem benzynki na 100km, i to przy jeździe z prędkościami nieekonomicznymi dla niego ( ͡º ͜ʖ͡º) ale już wiem że chyba trzeba się rozglądać za czymś szybszym bo na drogach ekspresowych i autostradach ciężko mu się rozbujać.

Dzięki potężny organizatorze @blubi_su za zabawianie nas przez 3 dni.
Pobierz KickAss - #zlotmotomirko #motocykle #pokazmotor
Dzięki ludziska za spoko weekend. Dzi...
źródło: comment_LylAvAjBgBxUJJ0uwtKzytiTppeb5cNc.jpg
  • 7
@Ostasz: używam tyłu głównie :) klamka nie odbija, ale na szczęście tłoczek się cofa więc nie blokuje hamulca. W tygodniu dziada wstawie chyba na warsztat , jak Wasza podróż? Ciężko było?
@Kick_Ass: Ok, ciekawe co się stało. U nas w porzo, 1/2 tracka zrobiliśmy potem bocznymi asfaltami. Nie było bardzo cieżko, troche chłopaków zamordował momentami piach, szczególnie @tosyu: A reszta trasy spoko, ładne widoki, był bród, jakieś single tracki i takie błotniste kałuże ale wszystko w granicach rozsądku ;)
@Ostasz: Mi w drodze powrotnej wyszlo spalanie okolo 6 litrow. Nie mam pojecia o co chodzi bo podczas przejazdow na zlocie spalanie wychodzilo 8/9 czyli takie samo jak w drodze na zlot.
Chyba motur uslyszal ze go sprzedam jak bedzie tyle palil