Wpis z mikrobloga

Uwaga Mirki a szczególnie Węgierki !
#rozdajo i #szukajo
Szukam partnerki na #wesele.
Dopiero co skończyłem z #rozowypasek a kuzynka mnie zje jak przyjade sam, bo już dawno potwierdzone że 2 osoby itd.
Wymagań dużych nie ma :
-nie musi dobrze tańczyć, wystarczy klasyka na dwa
-nie musi być 10/10, tylko normalna dziewczyna o normalnej budowie ciała

-powinna umieć się dobrze bawić
-nie rozrabiać jak się napije ;)
-wiek max 30

Wesele odbędzie się 16.06 w #ketrzyn.
Ja dopiero w środę wyjeżdżam z #niemcy i w czwartek będę u rodziny w okolicach #gizycko.
W piątek z Giżycka jadę do Kętrzyna także moge zabrać ew. Partnerkę ze sobą. Na miejscu nocleg i poprawiny na następny dzień.
Oczywiście już po całym weselu i poprawinach chętnie odwiozę do domu. Albo zorganizuje transport.

Wiadomo, potrzeba atencji żeby więcej Węgierek widziało, więc #rozdajo
Jak będzie powyzej 500+ to dla pieciu osób leci po 10 zł a jak 1000+ to dodatkowo 50zł dla jednej osoby. Losowanie będzie dopiero po weselu bo nie wyrobie się z tym wszystkim. Oczywiście przez mirkorandom.

#rozowepaski #mazury
  • 91
  • Odpowiedz
@turboczacza: Zgoda, tylko z doświadczenia Ci mogę powiedzieć, że różnie to bywa... Tak losowo, nie wiesz na kogo trafisz - niby brzmi fajnie, ale czasem lepiej się bawić samemu, niż męczyć się z kimś, kto kompletnie nie pasuje albo co gorsza, może popsuć Ci zabawę ;) Zresztą osobiście nie rozumiem tego parcia na pójście z kimś na wesele - tym bardziej, jeśli to rodzinna impreza, to masz pełno ludzi, z
  • Odpowiedz
  • 1
@crouch3r łatwiej mi wysłać pieniądze niż flaszki albo piwa, wystarczy kilka min przy komputerze i załatwione a tak to trzeba latać. A później się okazuje że ten nie chce Ciechana bo woli szczytny typu Tatra albo Warka
  • Odpowiedz
  • 1
@Tino wychodzę z założenia że wszystko będzie dobrze. Mam szczęście do takich znajomości. Ostatnio na ostatnią chwilę dałem przejazd na bla bla i 1000 kilometrów z taka pewna pasażerka zleciało jakby to było max 80 km. Także zobaczymy co to będzie
  • Odpowiedz
@turboczacza: Polecam iść samemu, jak kuzynka jest w porządku to na pewno zrozumie. Jeśli masz wyrzuty, że naciągasz ją na dodatkowe koszty to wrzuć więcej w kopertę i po sprawie.
Ja byłem sam na jednym czy dwóch weselach i bardzo mi się podobało.
Podobnie na moim weselu była dość spora liczba osób bez partnerów/partnerek i też nie narzekali.

No ale to Twój wybór. Życzę powodzenia w poszukiwaniu partnerki i miłej
  • Odpowiedz
@turboczacza: Ja tego nigdy nie zrozumie, ze przyjscie bez osoby towarzyszacej jest traktowane jako "dziwne". Na weselu jest tyle ludzi, ze raczej ciezko sie nudzic, nawet jak pojdziesz samemu. Rozumiem jeszcze wesele jakichs tam znajomych, gdzie znasz moze 2 osoby, ale to chyba nie ten przypadek.
  • Odpowiedz