@saske: Ironia losu... Wydaje mi się, że prawdziwi widzowie odejdą, a zostaną tylko ci, którzy będą chcieli się coś dowiedzieć i pośmiać się z typa. ( ͡°͜ʖ͡°)
Nikt nie odejdzie :D Będzie jak dawniej. Losujemy kubek, jakis skin. Dzieci sie zlecą. Potem kociołek, dymy i wszystko wróci do normy :D Ale wy "gupi". Juz wiele razy tak było
#danielmagical
źródło: comment_fpxRC0D01t2fdSX4mukQuEdi0YYUOl82.jpg
PobierzCo do tych:
To raczej zawsze ich było mało.
Większość