Wpis z mikrobloga

Słabo colego. Niepotrzebnie usuwałeś i niepotrzebnie dałeś się nakryć na usuwaniu.
1. Teraz normalnie, z godnością wytłumacz się raz i nie wracaj do tematu. Nie płaszcz się, nie błagaj o wybaczenie - generalnie zachowaj się jak mężczyzna, czego wcześniej nie zrobiłeś. Za jakiś czas jej przejdzie, chyba że sama ma coś na boku i będzie miała pretekst - ale to i tak win-win sytuacja, bo będziesz wiedział na czym stoisz :p
2.
  • Odpowiedz
@churcill: Nie usuwaj. Nie ma żadnego zaglądania w cudzy telefon. Ja miewam telefon różowego w swoich łapskach (np. mój się rozładuje)za jej aprobatą ale nigdy mnie nie ciągnęło do przeglądania cudzej korespondencji. Nie wiem jak to jest ale różowe jak dostaną do łap telefon niebieskiego to ryją ile wlezie, całą skrzynkę, cały rejestr rozmów choć nie ma do tego najmniejszych przesłanek.
  • Odpowiedz
@churcill po prostu powiedz jej, że radziłeś się koleżanki w kwestii wyboru biżuterii na prezent dla niej, a wiadomości kasowałeś, żeby nie popsuć niespodzianki ;-) w nic innego i tak nie uwierzy ;-P
  • Odpowiedz
  • 11
@churcill to co ju różowe wyżej powiedziały. Nie chodzi o pisanie, ale o usuwanie. Jak masz z nią taki problem to pokaż jej jakąś rozmowę, udowodnij, ze nie ma się czym martwić i nie kasuj rozmów.

Im bardziej próbujesz cos ukryć tym bardziej będzie Cię o coś podejrzewać ;)

EDIT
Nie mówię że masz jej pokazywać historię rozmów z 5 lat xD ale fragment i nie bóldup jak zerknie przez ramię gdy
  • Odpowiedz
@churcill: ehh miałam podobną akcję, dzisiaj już bym nie usuwała i olała sprawę, ale miałam faceta, któremu kompletnie odwalało na punkcie innych facetów, musiałam zerwać wszelkie przyjaźnie itd. Więc koniec końców człowiek zaczynał usuwać wiadomości, byle by mieć spokój.
  • Odpowiedz
@churcill: z perspektywy rozowego: #!$%@? na maksa ( ͡° ͜ʖ ͡°) jesli miala jakies podejrzenia, to by sobie popatrzyla i zobaczyla, ze nie ma sie czym przejmowac. a teraz bedziesz miec imbe, bo jesli ktos usuwa wiadomosci, to jest jasny sygnal, ze bylo w nich cos co nie powinno ujrzec swiatla dziennego ( ) powodzenia mireczku, przyda ci sie ( ͡°
  • Odpowiedz
@churcill: Powiem Ci murku akcje sprzed pol roku. Siedzę rano w pracy, a tu na Messengera pisze do mnie dziewczyna, która kiedyś gdzieś poznałem, kontakt zerowy, mamy sie w znajomych i ona mi pisze, żebym ogarnął swoja laske, bo pisze z jej chłopakiem i go podrywa i kiedyś na niego leciała więc, chce go ściągnąć na zła drogę. Fakt faktem, czasem widziałem, że wysyła z tym gościem snapy, zaraz sie #!$%@?,
  • Odpowiedz
@churcill Tez to mialem, baczne sokole oko zauwazylo ze byla rozmowa i jej nie ma xD Miej #!$%@? w to, jak bedziesz mial to w dupie, i bedziesz chlodny niczym Clint Eastwood to stwierdzi ze rzeczywiscie nie masz niczego na sumieniu xd
  • Odpowiedz
@Hanyu: to były jego wiadomości, może z nimi robić co chce. Natomiast nie dziwie sie, ze widząc co koleś robi, sie #!$%@?. I to koniec, po buziaczku i do wyra, o ile oboje ogarnięci (xD)
  • Odpowiedz