Wpis z mikrobloga

Dwa lata, trwało zanim ta suka pozwoliła mi sie dotknąć. Najdłuższy podryw życia ever. Ale #wygryw w końcu. Tl:dr sąsiad #!$%@? stary donosiciel i ormowiec zdechł i zwierzęta po nim wydano na wieś. Ta suka jako jedyna wróciła. Dom został sprzedany a ona nie miała sie gdzie podziać. Ktoś jej musiał na tej wsi zrobić straszna krzywdę bo bała sie ludzi i nie pozwalała sie do siebie zbliżyć. Potrafiła zsikać sie ze strachu gdy ktoś zbyt szybko do niej podszedł. Ale już jest dobrze. #pokazpsa może brzydka ale moja. Pozdro! Ps: nazwałem ją Sukens xD #czujedobrzeczlowiek #chwalesie #zwierzaczki #zwierzeta #psy
Pobierz z.....e - Dwa lata, trwało zanim ta suka pozwoliła mi sie dotknąć. Najdłuższy podryw ...
źródło: comment_uHImw2mo11t0GmC2i66RqT85i1wFuEMk.jpg
  • 43
@zarejestrowalemsie: też przygarnąłem taką bidę półtora roku temu. Właściciele zmarli i biegał przez 6 miesięcy po działce - tylko raz na jakiś czas ktoś go z sąsiadów karmił. Jak pojechaliśmy go odebrać do ludzi, którzy mieli go na domu tymczasowym kilka dni to pierwsze co zrobił to mnie #!$%@?ł, bo chciał chyba bardziej niż ja babeczkę którą miałem w ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przez pierwsze miesiące
Pobierz MaciejPN - @zarejestrowalemsie: też przygarnąłem taką bidę półtora roku temu. Właścic...
źródło: comment_nCADETWIPuZK7FcoD2J9rsx1mpgnBHeC.jpg