Wpis z mikrobloga

Uwielbiam opisy prawicowych znalezisk, zawsze mam z nich niezły ubaw.

Pierwszy kubełek zimnej wody na rozpalone głowy lewaków; mam nadzieję że będą następne, bo lewactwo dostawało już wścieklizny.


Lewaczka przywrócona do pionu. Straciła swoje programy, sponsorów i pracę w CNN

#neuropa #bekazprawakow #polityka
Pobierz prawarekasorosa - Uwielbiam opisy prawicowych znalezisk, zawsze mam z nich niezły uba...
źródło: comment_aWfpznf5aA5UzOWsdl5pwfBBePEL3vFd.jpg
  • 15
@Ya_griszka: nie do końca. Bo radykalni prawacy to moim zdaniem ćwierćinteligenci którym wystarczy prawnie zabronić agresji i tego egzekwować. Dzięki temu jest po problemie. Radykalne lewactwo zaś drąży od środka w nieskończoność aż społeczeństwo kompletnie ogłupieje i można z nim robić wszystko. Problem prawactwa jest prosty. Lewactwa już nie.
@Ya_griszka: Też prawda, jednak rasizm jest wszędzie zakazany i karany, wiec łatwiej jest go wykryć i ukrucić. Co innego z lewactwem. Pozatym ludzie sami się rasizmem "zarażają" poprzez doświadczenia. Np Antysemityzm jest obecny wszędzie (nie mówię że to dobrze). Ale nienawiści do Japończyków nie ma prawie nigdzie.
@ShutUpGreg:
każda skrajność jest zagrożeniem nie tylko lewicowa - narodowcy, nacjonalizacji czy chrześcijańscy radykałowie gdyby dorwali się do władzy to w zasadzie najprawdopodobniej też by wprowadzili zamordyzm obyczajowy i prawdopodobnie gospodarzy też bo o wolny rynek nie jest i po drodze. zresztą jak spojrzeć na historię Europy to silny nacjonalizm przeważnie doprowadzał do konfliktów i wojen.
Z Korwinem to jest ten problem, że nie panuje nad emocjami, nie potrafi chyba przyznać
@ShutUpGreg: Nie powiedziałbym, że przez doświadczenie, a raczej przez obcowanie. Rasizm wbrew pozorom ma dosyć złożone podłoże. To nie jest tak, że czarny mnie pobił, więc go nienawidzę. To jeden jeden z elementów tej postawy. Jak cię polski dresiarz pobije to nie zaczynasz nienawidzić polaków, tylko dresiarzy. Poza tym odmienność fizyczna, bezpodstawne przekonanie o swojej wyższości oraz uogólnianie.
Skrajne lewactwo Stosuje identyczny mechanizm, ale argument całkowicie odwrotny. Polak go pobił nienawidzę
25 lat na karku a nadal wieza w Korwin, wolny rynek :D Ale jeszcze troche czasu minie nim bede mogl.sprzedawac swoje burgery bez dg czy sanepidu :(