Wpis z mikrobloga

Mireczki kilka pytan do #mirkokoksy
Mam 178 cm (tak robie fikoly) i waże 75kg takze moje BMI jest niby spoko, chodze na silownie 3-4 razy w tygodniu ale nadal jestem technicznym newbie.
Jak powinienem dobrze cwiczyc?
Poki co moj tydzien wyglada tak:
1 dzien: biegam na POCZĄTKU (to podobno duzy blad poprawcie mnie proszę) 20 min ~ tj 3km, poźniej rozciaganie i zaczynam robic cwiczenia klatki piersiowej, na laweczce rozpiętki, sztanga, na "bramie" i 2 cwiczenia lzejsze na atlasie
2-3dzien: znów bieganie i w zaleźności od czasu to cwiczenia na plecy lub barki
4 dzien : bieganie, biceps i triceps

nogi... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak wyglada sytuacja z brzuszkami? niektóre zrodla mowia o tym by ich nie robic poki jest lekka oponka na brzuchu, ale jak schudnac i trzymac mase miesniowa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Diete probuje trzymac, nie jem slodyczy i snackow. Nie jem regularnie i wiem, ze to blad, raczej dwa posilki dziennie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wszystkie rady chetnie wyslucham i z góry za kazde dziękuje!

#dieta #silownia #mirkokoksy
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@naganiaczherculesa: bieganie po treningu siłowym. jako rozgrzewka lekkie dynamiczne rozciągane + parę ćwiczeń w naturalnych zakresach ruchu (przysiady, podciąganie, pompki etc. byleby nie zajechać się), trening siłowy FBW, bieganie, rozciąganie.
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa: Od tego możesz zacząć, zauważ że cardio było robione po treningu. Tylko z doświadczenia Ci powiem (bo nie chce mi się nic szukać, ani udowadniać cokolwiek), że lepsze efekty siłowe osiągniesz nie będąc zmęczonym po cardio. Możesz poszukać i znaleźć dowód na to w bardziej naukowych słowach, gdzie coś się uwalnia, coś wybucha coś nie itp.
orlando74 - @naganiaczherculesa: Od tego możesz zacząć, zauważ że cardio było robione...
  • Odpowiedz