Wpis z mikrobloga

Mireczki kilka pytan do #mirkokoksy
Mam 178 cm (tak robie fikoly) i waże 75kg takze moje BMI jest niby spoko, chodze na silownie 3-4 razy w tygodniu ale nadal jestem technicznym newbie.
Jak powinienem dobrze cwiczyc?
Poki co moj tydzien wyglada tak:
1 dzien: biegam na POCZĄTKU (to podobno duzy blad poprawcie mnie proszę) 20 min ~ tj 3km, poźniej rozciaganie i zaczynam robic cwiczenia klatki piersiowej, na laweczce rozpiętki, sztanga, na "bramie" i 2 cwiczenia lzejsze na atlasie
2-3dzien: znów bieganie i w zaleźności od czasu to cwiczenia na plecy lub barki
4 dzien : bieganie, biceps i triceps

nogi... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak wyglada sytuacja z brzuszkami? niektóre zrodla mowia o tym by ich nie robic poki jest lekka oponka na brzuchu, ale jak schudnac i trzymac mase miesniowa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Diete probuje trzymac, nie jem slodyczy i snackow. Nie jem regularnie i wiem, ze to blad, raczej dwa posilki dziennie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wszystkie rady chetnie wyslucham i z góry za kazde dziękuje!

#dieta #silownia #mirkokoksy
  • 30
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa: chcesz popracować nad nogami a ich nie robisz ( ͡° ʖ̯ ͡°). Rób jakieś FBW, nie biegaj przed treningiem nie wiadomo ile, możesz se z 5 min pobiegać jak tak chcesz. Wylicz se zapotrzebowanie, jak jesteś newbie to trzymaj równo zapotrzebowanie, to może uda ci się troche rekompozycja ciała (spalisz troche smalcu i zbudujesz mięcho).
  • Odpowiedz
@beefislife: ja wiem, że każdy się uczył i każdy zaczynał, ale @naganiaczherculesa ewidentnie rad słuchać nie chce. ergo: na siłownię chodzi pobiegać i powkurzać zajmując bezsensownie sprzęt. Inna sprawa, że jeżeli tak samo robi rozpiętki jak cwiczy według planu, to zaraz wypadnie na kilka miesięcy w związku z kontuzją barków ;)
  • Odpowiedz