Wpis z mikrobloga

Polecam zdecydowanie mod Star Trek: New Horizons. Sposób w jaki zrobili balans okrętów to majstersztyk. W końcu corvette spam nie ma bytu, każda jednostka jest na wagę złota, czuć przewagę technologiczną, opłaca się robić specjalizacje. Do tego fajnie porobione eventy, a granie Federacją jest unikatowe.
Jakby się tylko znalazł ktoś, kto zrobiłbym coś podobnego w świecie Stellaris to bym już nigdy nie wrócił do vanilli.
#stellaris
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krasnoludkolo: Ma, teraz w mecie jest n---d corvette spam, gdzie po prostu budujesz nieulepszone korwety, ponieważ mają najlepszy stosunek ceny do siły ognia. Po prostu masz w tyłku limit floty i budujesz tyle na ile Ci pozwala ekonomia.
  • Odpowiedz
@teluch: Właściwie wszystko jest napisane na stronie. Mod zmienia dosłownie wszystko stąd ta waga: masz nowe planety, nowe komponenty, nowe shipsety, nowe rasy, całą nową galaktykę bazującą na Star Treku, nowe budynki, technologie. Sam gram dopiero pierwszą rozgrywkę, ale jestem oczarowany.
Jest u mnie 2230 rok (zaczynamy od 2150) i na chwilę obecną mam tylko 2 krążowniki, 11 niszczycieli i 13 korwet. A to przy 22 planetach. Walki trwają naprawdę
  • Odpowiedz
@Kowal04: dzięki, bardzo lubię Star Treka, i od niedawna lubię też Stellaris wygląda na to że to jest coś co muszę obadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To boldly go where no man has gone before !
  • Odpowiedz