Wpis z mikrobloga

@bolcman: motyw sprzed jakchś 5 lat, standardowe śruby, felgi jakieś tam alu, nic wybitnego, bo auto też już nastolatek było

Dzwoni tel w pracy, dobry komendant straży miejskiej w DG, pan już zmieniał opony na letnie może?
Eee, nie?
Ehehe, no to panu opony ukradli, proszę sobie podejść zobaczyć na parking, ehehe
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ChristianStalker kiedyś na parkingu na podwórku skrzyżowanie ulicy grunwaldzkiej i reja jak się przeprowadzałem to wysiadłem z auta poszedłem po rzeczy na 3 piętro, zszedłem i 4 opony rozcięte (nie przebite tylko krwa rozcięte tak że można było dłoń włożyć) nie wiem co się nie spodobalo...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KosmicznyPolityk no dokładnie, na tych moich kołach to może 500 zł zarobia... To już mogli przyjść do mnie to bym im dał ta kasę bo teraz więcej p---------a niż to wszystko warte xD
  • Odpowiedz
@bolcman: jak mnie coś takiego w-----a... ( ͡° ʖ̯ ͡°) współczuję, zwłaszcza że między nami jest ze 2,5 km odległości. trzymam auto w mniej ciekawej okolicy dlatego tylko parking podziemny - jak już ukradną to całego. ;) o ile ten samochód to nie jest miłość Twojego życia to kup stalówki i będzie spokój.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@skyrunner no nie jest właśnie, dla mnie to narzędzie po prostu które ma zawieźć do pracy, domu, na zakupy czy gdzieś na weekend na wypad... W ogóle nie przywiązuje uwagi do wyglądu, jedynie do niezawodności
  • Odpowiedz
@bolcman wydaje mi się ze we Wrocławiu to norma. Na Sępolnie co jakiś czas widuje się autko na cegłach albo ktoś sobie szybę wybije bo mu się twoje radio spodoba
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PiotrekSul nie no odróżniam, nawet można powiedzieć zawodowo mam do czynienia z śrubami i nakrętkami ale w konstrukcjach xD na kołach się nie znam ale z tego co wiem w cytrynce są same śruby, ale może się zdziwię przy zakładaniu kół :D
  • Odpowiedz
@bolcman: ludzie to naprawdę mają nasrane z tymi kradzieżami. Kiedyś pod cmentarzem ukradli mi znaczek z Fiata. Był to stary fiat uno 1996 rok produkcji, co trzeba mieć we łbie żeby to ukraść.
  • Odpowiedz