Wpis z mikrobloga

Dziewczyna napisała mi właśnie, że miała dzisiaj egzamin na uczelni.
20 pytań ABCD/ABC, w tym różne podchwytliwe. Ile czasu dał prowadzący na rozwiązanie?


Super egzamin, bulwo. I niech mi ktoś powie, że zaliczają ci, którzy pilnie się uczą. Człowiek, #!$%@?, chodzi na każde zajęcia i wkuwa codziennie na egzamin już tydzień wstecz, a tu jakby ktoś dał mu w mordę. A to nie pierwsza taka sytuacja na tamtym wydziale, o jakiej słyszałem. Nikt się tam już nie buntuje, bo wszyscy przyzwyczajeni.
No #!$%@?

#studbaza #studbazaproblems #zalesie ##!$%@?
  • 25
@Zoxico: nic nowego, wczoraj miałem egzamin, że na każde pytanie miałeś 1 minutę na przeczytanie i odpowiedź, a odpowiedzi ABCDE i ostatnia E, to "żadna z powyższych nie jest prawidłowa" a odpowiedzi na cały slajd
@IcanFlaj u mnie to samo gosc robił. Na kazdym egzaminie u niego. Pytania na slajdach od prezentacji i ABCD. Czasami kilka odpowiedzi dobrych w jednym pytaniu. Polowek punktow nie bylo. Kto sie uczyl ten zdawał. A i pytać sie nie bylo sensu innych bo i tak zawsze ukladał nowe pytania.
@Zoxico: ale w czym problem? to daje 24 sekundy na jedno pytanie. Jeżeli ktoś umie to dla niego to aż świat. Jak ktoś nie umie to nawet minuta na pytanie nie wystarczy.
@clown9: i jeszcze ma slajdy z automatu zmiany ustawione na 1 min i czas przeleci, slajd się zmieni i nie cofnie. Skończy się egzamin, zbiera kartki i nara ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest jeden patent na to, ale trzeba 2 osoby i umiejętności/szczęście. Ale jak przyłapie to i tak szmata i 2 termin
@MadIen: A nie wiem, musiałbym dopytać.
@adgebworthy: @ethics: @ksiak: Pewnie, bo czas na przypomnienie sobie czegoś, co umiemy ale umknęło nam w pamięci przez stres jest zbędny. Odpowiedzenie, powiedzmy, drogą eliminacji też zajmuje więcej czasu. Imo 8 minut na 20 pytań to za mało, a brak możliwości poprawienia odpowiedzi to w ogóle patologia
@Zoxico: czyli pewnie jednokrotnego, bo by o tym wspomniała.
na mnie coś takiego nie robi wrażenia, uważam, że ten, kto się uczył będzie to wiedział, jak się nie nauczył to nie zdąży ściągnąć.
@MadIen: Jednokrotnego. Dziewczyna zaliczyła oczywiście (są już wyniki), ale to nie zmienia faktu, że taka forma egzaminu to dla mnie ciągle zwyczajne pójście na łatwiznę przez prowadzącego, kosztem tego, że mniej osób zaliczy. Tylko co to za koszt... xd Prędzej zysk.