Wpis z mikrobloga

Dziwi mnie, że nikt na wykopie nie #!$%@? się o to ile taksówkarze zarabiają mimo nawet obecności ubera. To powiedzenie "za 30zł to mi się silnika nawet nie opłaca włączać" nie wzięło się znikąd :).
Policzcie sobie ile oni mają kursów za 50/100zł dziennie i ile to wychodzi miesięcznie. Na uberze kierowcy najczęściej dostają za kurs po ~20zł, a złotówa za taki kurs weźmie 50zł.
Dziwicie się, że taksówkarze nie pójdą do ubera pracować... tylko żeby na uberze wyciągnąć taką dniówkę to trzeba #!$%@?ć po 15h dziennie non stop, a nie połowę czasu pracy stać przy słupku.
A wyobraźcie sobie, że to Wy musielibyście jeździć 15h po Warszawie mając prawie cały czas kursy, chyba tylko Ukraińcy są do tego zdolni
#uber #taxi #warszawa
  • 55
  • Odpowiedz
@Robert_K: Dokładnie Ci nie powiem, bo jeździłem na uberze a nie na taxi, ale nawet 3 kursy po 80zł dają niezłą dniówke, a na pewno mają więcej kursów, nie sądzisz? W weekendy to pewnie nawet nie potrzebują bigosu na uspokojenie
  • Odpowiedz
Poza tym taksówki wcale nie wychodza jakoś drożej. Testowane na tej samej trasie bywało 23zł w uberze I 22-23 w glob taxi. Gdzie te twoje 30 zł drożej?


@Robert_K: Bzdura, jak zwykle kłamiesz cierpiarzu.
  • Odpowiedz
@Robert_K: Ja dałem CI tu tylko przykład, bo jechałem niedawno cierpem z dworca na lotnisko. I tak oni sobie tam krzyczą. Jak przyjeżdżają jacyś zagraniczni, to kasują ich po 100-150 za taką samą trasę.
  • Odpowiedz
@ayylmao: Jesli chodzi o mnie to 3 kursy po 80 zł nie daja dobrej dniowki. Od tego trzeba odjąć amortyzacje, paliwo itp i zostanie ci z tego moze 100-120zl. Poza tym takie kursy trafiaja sie moze raz czy dwa w tygodniu.
  • Odpowiedz
@ayylmao: złotówy a w szczególności taki 50-60+ mają taką mentalność. Że kiedyś to były czasy, on "curce" dom postawił i synowi kupił mieszkanie... a teraz to #!$%@? ....
dla tych pół debili jest tak, że jak w sezon czy dwa nie zarobisz na nowe mieszkanie w wawie to PL jest #!$%@? ...
oczywiście jeżdzą śmierdzącymi szrotami i szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
@ayylmao: jasne że to cierp. @Robert_K: powiedz mi ile weźmiesz z domaniewskiej na rydygiera w szczycie. 14,5 kilometra. Bo to jest trasa którą robię regularnie.
oczywiście bez napiwka, bo nie zostawiam napiwka za robotę która wymaga IQ 10 :D
  • Odpowiedz