Wpis z mikrobloga

Dziwi mnie, że nikt na wykopie nie #!$%@? się o to ile taksówkarze zarabiają mimo nawet obecności ubera. To powiedzenie "za 30zł to mi się silnika nawet nie opłaca włączać" nie wzięło się znikąd :).
Policzcie sobie ile oni mają kursów za 50/100zł dziennie i ile to wychodzi miesięcznie. Na uberze kierowcy najczęściej dostają za kurs po ~20zł, a złotówa za taki kurs weźmie 50zł.
Dziwicie się, że taksówkarze nie pójdą do ubera pracować... tylko żeby na uberze wyciągnąć taką dniówkę to trzeba #!$%@?ć po 15h dziennie non stop, a nie połowę czasu pracy stać przy słupku.
A wyobraźcie sobie, że to Wy musielibyście jeździć 15h po Warszawie mając prawie cały czas kursy, chyba tylko Ukraińcy są do tego zdolni
#uber #taxi #warszawa
  • 55
  • Odpowiedz
@Robert_K: 31 Nawet jeżeli serio by tyle wyszło(a nie wyjdzie) to dalej o minimum 5zł więcej, 20 dni roboczych w miesiącu, 100zł więcej wychodzi za gorszą jakość przejazdu. No faktycznie, opłaca się.
  • Odpowiedz
@Robert_K: Ja wiem że do taxi wystarczy IQ 10, ale czytanie ze zrozumieniem też sie rpzyda. Screen wrzuciłem z mojej historii. Tyle zapłaciłem, to nie jeszt SZACOWANIE, ale realna kwota którą zapłaciłem za przejazdy. Pojmujesz to? Czym się różni od Twojego SZACOWANEGO? Moja zapłata była REALNA, i ani grosza więcej.

Taxi zawsze jest gorsze od ubera. Bo ma taksówkarza.
- Mogę płacić android pay? Nie używam gotówki w ogóle.
  • Odpowiedz
@Monalka: Bo dojedziesz samochodem takiej samej klasy tylko że szybciej bo moge jezdzic buspasami? A może dlatego że tak samo szybko możesz zapłacić przez aplikacje?
  • Odpowiedz
@Robert_K: W lutym i styczniu dwa miesiące co dziennie jeździłam na przemian taksówką i uberem z powodu pracy, taksówkami średnio 70% taksówek to wrak do którego strach wsiadać. Te wszystkie stereotypy jak to w samochodach taksówkarzy śmierdzi, są brudne i stare nie wzieły się znikąd bo jest to częsty przypadek. I jak w przypadku ubera gdy kierowca ma słabą ocene to z niego nie korzystam to zamawiając taksówkę nie wiem co
  • Odpowiedz
@Robert_K: No to widzisz, albo nie trafiałam na Ciebie albo jesteś w tych 30% lepszych pojazdów, jeżeli tak to pozostaje Ci się cieszyć. Jeżeli jest tyle taksowek (i niech będzie przewozów) i masa z nich to złomy, to dzięki wolę Ubera gdzie mam większą pewność. Szczególnie, że po wczorajszym dymie do taksówki nie wsiąde nigdy.

Tak czy siak, powodzenia w interesie, nei wiem czy jesteś januszem taksówkarzem ktory #!$%@? klientów na
  • Odpowiedz