Wpis z mikrobloga

@kulis1111: Nie byłoby żółtej, gdyby nie pajacował. Takie chore reakcje powinny być karane wykluczeniem. Poważnie kontuzjowani zawodnicy z prawdziwymi urazami się tak nie zachowują. Można też wprowadzić przepis, że jeśli "boli" piłkarza tak, że musi się tarzać po murawie, to musi zejść do końca meczu ze względu na obawę o jego stan zdrowia.
@kulis1111: Tak samo boli, gdy ktoś inny dostanie butelką idzie fala uderzeniowa i powala wszystkim w okolicy:)
Większość piłkarskich reakcji to aktorstwo. Wystarczy porównać z filmami, gdzie piłkarze lub zwykli ludzie naprawdę mają poważne wypadki, nikt się nie miota jak szalony.
@Postronny: To ja skopiuje swoj komentarz z innego miejsca, bo nie chce mi sie znowu pisac tego samego:

To nie była symulka. Co najwyżej wyolbrzymienie, ale Cuadrado szukał stopy Ramosa i chciał go nadepnąć, kontakt był.
Cuadrado może jedynie siebie obwiniać za głupotę. Ramos był wyrachowany i to wykorzystał.
No bo na dobrą sprawę co miał zrobić? Udawać że nic się nie stało i miało by Cuadrado ujść chamstwo na sucho?
Mógł się nawet przewrócić i złapać za stopę, ale to głupie aktorstwo jedynie pokazuje brak mózgu i mentalne dno.


@Postronny: A co niby zrobil? xD Dodal co nieco od siebie, ale powiedzmy sobie szczerze, nawet jakby Cuadrado mu skakal po nogach to i tak znalazlo by sie grono ludzi lapiaca bol dupy o cos innego.

Większość piłkarskich reakcji to aktorstwo. Wystarczy porównać z filmami, gdzie piłkarze lub zwykli ludzie naprawdę mają
A co niby zrobil?


@Dawidinho8: Miotał się jak szalony, co było kompletnie sztuczna reakcją, typową jedynie dla piłkarzy, którzy chcą wymusić kartkę.

. Cos nie tak z glowa trzeba miec, albo klastrowy bol dupy. Albo jedno i drugie.


@Dawidinho8: Albo można nie znosić wszelkich przejawów aktorstwa. Nie wyolbrzymił trochę, tylko po prostu udawał, zaraz wstał przecież i nic mu nie było.
Albo można też nie być człowiekiem, który atakuje swojego
typową jedynie dla piłkarzy, którzy chcą wymusić kartkę.


@Postronny: Oczywiscie ze chcial wymusic kartke. Ale mial ku temu jak najbardziej prawo i dobre powody.

Albo można nie znosić wszelkich przejawów aktorstwa. Nie wyolbrzymił trochę, tylko po prostu udawał, zaraz wstał przecież i nic mu nie było.


A to to juz komentowalem wyzej, nie chce mi sie powtarzac, wybacz. :)

Albo można też nie być człowiekiem, który atakuje swojego rozmówcę, bo raczył
@Dawidinho8: Litości. Gdzie ja coś umniejszam Realowi? Przecież to kompletnie nie miało wpływu na wynik. Juventus nie wyszedł na drugą połowę i mecz był przesądzony. Ta sytuacja to tylko aktorzenie dla aktorzenia, chyba z przyzwyczajenia.
Ramos to jeden najlepszych obrońców w historii piłki nożnej, takie zachowanie jest po prostu niegodne i zawsze będę potępiał miotanie się po murawie.
Tak samo reaguje na podbieganie piłkarzy do sędziego i inne głupie zagrywki, które