Wpis z mikrobloga

Po roku separacji wróciłem z #atom na #sublime. Atom nie wyrabiał przy dużych plikach logów i ogólnie był coraz wolniejszy. W sumie nie wiem, czemu przeszedłem na atoma, ale chyba był wtedy wielki hype na niego.

Próbuję sobie teraz sublime zcustomizować pod siebie. Zainstalowałem colorsublime i teraz szukam jakiegoś fajnego syntaxa pod #webdev (html, css, php, js). Polecacie coś?
  • 21
@Arveit: wszystkie produkty od JetBrains wymagają zainstalowanej javy.

@Trebboe: @Buda: @Marmite: No właśnie nie mam czasu na testowanie, więc wracam do czegoś co znam. Od rana pracuję na Sublime i wszystko gra, oprócz tego, że mi żaden domyślny syntax nie podchodzi stąd moje pytanie, na które jeszcze nikt nie odpowiedział :D
wszystkie produkty od JetBrains wymagają zainstalowanej javy.


@nalej_mi_zupy: Można też pobrać wersję ze zbudnle'owaną\* Javą, nie trzeba jej instalować osobno.

\*kto zna lepsze polskie słowo niech pierwszy rzuci słownikiem
@nalej_mi_zupy: skakanie za modą to raczej domena javascriptu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Marmite: no ale webdev dzieli się na frontend i backend i to ten pierwszy jest zwykle dużo bardziej dynamiczny. Taki hype jaki był w backendzie na przerzucanie wszystkiego na nosql w świecie javacriptu panuje chyba co roku.

To zwolni pewnie dopiero za kilka lat, gdy już powstałe frameworki trochę okrzepną i zaczną być dojrzałe
@magic96: jaka kobyła? webstorm czy phpstorm działają bardzo sprawnie i działają o wiele szybciej niż te gównoedytorki z milionem pluginów, bo tyle potrzebują aby mieć podobne funkcjonalności co phpstorm/webstorm, jak wgrałem do bracketsa tyle pluginów aby miał sensowne funkcjonalności to zaczął działać jak gówno