Wpis z mikrobloga

@aintgod A w "niezależnych" mediach? Dyskusja o in vitro i zapraszają kogoś kto jest za i kogoś kto jest za.
Albo "w tyle wizji" czy jakoś tak na TVP prowadzący nasmiewa się z opozycji i gość ten, a jak zarzuca się im się nieobiektywnosc to "ale pis nie robi nic z czego się można śmiać".
To ja już wolę tefałeny bo chociażby pokazali ankietę że większość osób nie chce imigrantów. Myślisz że
@kszych: Ależ byłby inny. Gdyby na przykład dodano na końcu "wraz z wszystkimi konsekwencjami", spokojnie do 99% by dobiło.
A swoją drogą, to wielce pocieszające jest, że extremalnie durnego, bezmyślnego jaśnie oświeconego tzw. lewactwa, mamy w społeczeństwie zaledwie kilka procent.
@CzuowiekMaupa no jeden na 100 może i tak ale co z tymi 99 którzy nie chcą asymilować i tak będą żyli w swoim świecie ze spranymi od dziecka umysłami radykalizmem i tym że my jesteśmy zli. Ludzie nie są źli tylko radykalizm. Jeśli nastroje społeczeństwa są jakie są czyli zdecydowana większość nie chce imigrantów muzułmanów to czemu mamy ich przyjmować? Dlatego że w TV kilku mądrych powie że powinniśmy być postępowi i
@aintgod: włącz TVP, podobna dyskusja ale 3 osoby są przeciw ;d

niestety tak to wyglada w dzisiejszej tv, chcesz się czegoś dowiedzieć, o czymkolwiek, to dowiadujesz się, ze ta druga strona jest do dupy i nie ma racji, a sedno sprawy jest ledwie zarysowane
@kszych: Jak ja parsknąłem śmiechem na ten jego komentarz to głowa mała! On jeszcze zaproponował swoje "poprawne" pytanie w stylu: "Czy jesteś za przyjęciem uchodźców i ich asymilacją w społeczeństwie?" WTF?! Super obiektywizm bulwo. Co to lewactwo to ja nie... Trzeba przyznać, że Meller jeszcze próbował prowadzić dyskusję. Co do Mołek to już szkoda strzępić ryja...
@jaszczomp: jestes hipokrytą, twierdzisz ze są zradykalizowani i bezwartościowi a sam taki jestes XD Sam się zradykalizowałeś i masz sprawy umysł przez te prawackie twierdzenia. A wiesz ile procent społeczeństwa nie chce ksenofobów?
@CzuowiekMaupa mi za młodu nikt nie wmawiał że innowiercy są gorsi i trzeba ich wyrżnąć w pień. Więc gdzie ta radykalizacja? Jak ktoś będzie chciał przyjechać pracować i będzie wartościowym imigrantem to sam sobie to załatwi a nie Merkel każe go przyjąć na siłe. #!$%@? czy to takie trudne do zrozumienia? Jakbym podpłynął tratwą do Australii to od razu by mnie #!$%@? a by tam legalnie pracować trzeba potwierdzić swoje umiejętności.
TVP akurat do rakich dyskusji zaprasza mniej więcej 50/50. To, że po drugiej stronie zazwyczaj zaprasza pajaców typu Szczerba i Mieszkowski to druga sprawa :D
@kszych: No i mają pełną rację, nie wiem z czego się śmiejesz. Gdyby zadali np. takie pytanie: czy jesteś za nieprzyjmowaniem uchodźców? - wtedy dla odmiany 84% byłoby na TAK ( ͡° ͜ʖ ͡°)