Wpis z mikrobloga

@nogazwezza: 100% racji mireczku. Stulejarze jej bronią i nie widzą nic złego bo to młoda dziewczyna, jakby identycznie sie zachował nawet nieśmierdzący janusz to by było tu wielkie oburzenie. Po prostu wykopowa hipokryzja.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Z tego co wiem to mirki zawsze bronią np januszy bez koszulek w komunikacji miejskiej i na ulicach, a jak KOBIETA zdejmie baletki to jest lament. To jest wykopowa hipokryzja. Jak mówię że jakiś debil mi się niemal ociera gołym owłosionym brzuchem o twarz to jaki masz problem jedź samochodem xD Ale jak zmieniam buty szczególnie zimą na kapcie w podróży to brak rozumu, kultury i czegośtam jeszcze.
  • Odpowiedz
Z tego co wiem to mirki zawsze bronią np januszy bez koszulek w komunikacji miejskiej i na ulicach, a jak KOBIETA zdejmie baletki to jest lament.


@MinnieMouse0: Nigdy się z tym nie spotkałem. Może tak było, może nie, ja w każdym razie zdejmowania koszulek w komunikacji nie popieram tak samo jak kładzenia stóp na siedzenie. Buractwo to buractwo i tyle w temacie.

Ale jak zmieniam buty szczególnie zimą na kapcie w
  • Odpowiedz
@zaczarowany_olowek: Ja tam zawsze siedzę w przedziałach rezerwowych(są zamknięte) i mam #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak konduktor przyjdzie to tylko pokazuję, że też robię na pkp i wsio gotowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawsze sam w przedziale ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) chyba, że
  • Odpowiedz
Kiedyś też wsiadam do przedziału, a tam taka dziewczyna 8/10, wyciągnięta cała, ze stopkami obok mojego miejsca. I wiecie co? Szybko zabrała stopy i założyła buty.


.
  • Odpowiedz
@nogazwezza: Szanuje w #!$%@?. Jedna z potężniejszych orek na mirko. Tych merytorycznych. No i przy okazji zrobiłeś z niej idiotke, pewnie nieświadomie, ale jednak. To kolejny plus. Podaj mi swój numer w dzienniku. Dostajesz 5 za aktywność na lekcji.
  • Odpowiedz
Możliwe, ze ja usiądę na tym miejscu, a nie wiem czy myje stopy, jeśli nie to będzie śmierdzieć siedzenie, nie wiem tez czy nie ma jakiejś grzybicy czy innego dziadostwa.


@nogazwezza: uwzględniając oszczanych żuli, to jest ostatnia rzecz jaką bym się martwił w kwestii higieny podróży pociągiem.

mirki zawsze bronią np januszy bez koszulek w komunikacji miejskiej i na ulicach, a jak KOBIETA zdejmie baletki to jest lament


@MinnieMouse0: wykop
NieRozumiemIronii - > Możliwe, ze ja usiądę na tym miejscu, a nie wiem czy myje stopy...

źródło: comment_W1DAjLww36MtBj7Pg59rjtCGpRZC7XWY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz