Wpis z mikrobloga

@nogazwezza: trzeba mieć nasrane we łbie, żeby się #!$%@? o to, że ktoś kładzie stopy na fotel w pustym przedziale. Myślisz, że jak siadasz przepoconą dupą na fotel, to mniej zarazków idzie? Typowe mirko
  • Odpowiedz
@zaczarowany_olowek a mi by nie przeszkadzało. Powiedziałbym"ładne stopy" a potem działa by się miłość. Widziałem tak ostatnio na jednym filmie:)

A tak serio, to po podróżach w kiblu na podłodze bo brakowało miejsc na korytarzu, jak jest dużo miejsca i ktoś może usiąść tak żeby nie razily go twoje nogi to czemu nie. Przecież pociągami jeździ każdy i te rzeczy po podróży i tak się nie nadają żeby nawet usiąść na łóżku
  • Odpowiedz
@zaczarowany_olowek: Ze wsi jestem (nawet setki mieszkańców nie ma) i nawet największy wsiur i pijaczek spod GS-u, jeżdżący wozem z koniem, noszący gumiaki, zaczesujący włosy na smalec - nie kładzie tak nóg w miejscach publicznych. Nie ma się co dziwić że facet cię po 10 latach zostawił, jakby mój tak wystawiał syry w pociągu to też bym go usunęła z życia na kopach.

Ale się z rana #!$%@?łam.
  • Odpowiedz
@zaczarowany_olowek: Ciekawe, czy byłabyś równie zadowolona, gdyby zrobił tak facet.

dziewczyna nie jest starym wasatym januszem. Jesli widac, ze jest zadbana i nie wali od niej to dlaczego np po 10 min w butach a wczesniejszym prysznicu nie mialaby sobie ich zdjac?


@staryhippis93: Lol, typowe przekonanie, że kobietka zawsze musi być uprzywilejowana i pachnąca. Kobietom pocą się stopy tak samo jak januszom, wyobraź sobie. Często nawet bardziej, bo noszą buty
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: "Z tego co wiem to mirki zawsze bronią np januszy bez koszulek" - wygląda na to, że jednak nie wiesz.

"a jak KOBIETA zdejmie baletki to jest lament." - no tak, klasyczny argument "różowych nie wolno atakować" i wciskanie wojny płci tam, gdzie nie ma to związku ze sprawą xD

W ogóle to smutne, że ludzie, którzy zwracają uwagę na niekulturalne zachowanie są oskarżani o jakieś wyssane z palca rzeczy,
  • Odpowiedz