Wpis z mikrobloga

@staryhippis93: Wiem o tym, dlatego staram się nie jeździć autobusami.
Nie rozumiesz, ze tu chodzi o wychowanie? Nie wiesz, ze pewnych rzeczy po prostu nie wypada robić?
Po co jest ta cała kampania PKP? Tam mówią właśnie o tym, jak i o jedzeniu w pociągu i innych rzeczach. Widać co w domu Was nauczyli. Jak idziesz do kogoś w gości to wywalasz mu nogi na stół? Raczej nie, bo nie wypada.
@nogazwezza: kino czy goscie to co innego. Jesli mam przed soba dluga podroz to dlaczego mam ja spedzic w niekomfortowych warunkach. Niektorzy siadaja po turecku a jeszcze inni podciagaja kolana pod brode. Bo im tak wygodnie. Jak ci przeszkadza co ktos robi to zwroc uwage. Jak zostales splawiony to znaczy ze masz doczynienia z debilem, bo kazdys normalny wtedy te nogi z tego siedzrnia zdejmie. Mi nie przeszkadza o ile nie
@zaczarowany_olowek: O czym Ty piszesz?
Skąd masz takie informacje, ze nie zmieniam koszulek? Ja mogę powiedzieć, ze Ty strasz w majty i co? Takie gimbusiarskie #!$%@? koleżanko bez butów.

Nie rozumiesz, ze ja tutaj komentuje Twoje zdjęcie, w dodatku komentuje słusznie. A Ty wyjeżdzasz tutaj z jakimiś wymysłami...

Ja mam baardzo duży dystans, ale braku wychowania nie cierpię, tak jak większość ludzi.

Nic a nic nie rusza Cię to, ze PKP
@nogazwezza na moje to jesteś strasznie zakompleksionym człowiekiem
Ok nie podoba ci się - wyraziłem swoją opinię i spadaj, a nie ciągniesz ta zdawka konwersacje na forum

Zachowaniem trochę przypominasz 10 latka, który za wszelką cenę próbuje zwrócić na siebie uwagę wszystkich, którzy wcale nie chcą już słuchać twoich nudnych wywodów