Wpis z mikrobloga

Mirki i Wegierki podajcie jakiś dobry serial!
Za mną już:
GoT
Breaking Bad - nie widziałem lepszego
TWD
Suits
House of cards
Daredevil- najlepszy komiksowy po TWD
Lost- klasyk
Mr.Robot - odważny serial polecam (n-------i,homo,g---t,psychika młodego hakera)

Szukam jakiegoś serialu na miarę wymienionych. Co myślicie o Tabu?

Nie interesują mnie seriale w których jest powtarzalność np. CSI, Dexter, Lucyfer itd

#seriale #serial #film #filmy
  • 279
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lysyn: No narcos tez jest Ok ale sons w ostatnim sezonie już słabe Heh sopranos było spoko przez wzgląd na humor a gomorra za klimat
  • Odpowiedz
@Niewierny88 designated survivor - polecam serdecznie, wciąga niemiłosiernie - podczas zaprzysiężenia prezydenta w USA są wyznaczone osoby, które w odizolowanym, bezpiecznym miejscu przebywają w razie jakieś katastrofy. Serial skupia się na Thomasie Kirkmanie, urzędniku gabinetu prezydenta niższego szczebla, który nieoczekiwanie zostaje prezydentem USA po katastrofie, w której ginie cały gabinet prezydencki wraz z głową państwa.

Polecam też Last Ship - planeta zostaje zarażona śmiertelnym wirusem, a jeden okręt będący na treningu
  • Odpowiedz
  • 1
@Niewierny88 Peaky Blinders-sporo razy juz padło. Boardwalk empire - tylko dwa razy padlo chyba, a dla mnie lepsze od Blindersow, duzo mniej przewidywalne. Zajebisty serial o tworzeniu sie mafii w stanach, po części zawierajacy fakty historyczne. Ale oba polecam.
  • Odpowiedz