Wpis z mikrobloga

Mirki i Wegierki podajcie jakiś dobry serial!
Za mną już:
GoT
Breaking Bad - nie widziałem lepszego
TWD
Suits
House of cards
Daredevil- najlepszy komiksowy po TWD
Lost- klasyk
Mr.Robot - odważny serial polecam (narkotyki,homo,gwałt,psychika młodego hakera)

Szukam jakiegoś serialu na miarę wymienionych. Co myślicie o Tabu?

Nie interesują mnie seriale w których jest powtarzalność np. CSI, Dexter, Lucyfer itd

#seriale #serial #film #filmy
  • 279
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niewierny88: nie wiem co ludzie widzą w tym Tabu, nie dałem rady skończyć sezonu. Kostiumy spoko, scenografia spoko, klimat spoko, tak się skupili na detalach, że zapomnieli, że serial powinien mieć jeszcze fabułę. Generalnie wieje nudą, postacie jednowymiarowe, główna itrnyga mocno przeciętna, ten główny typ to mniej więcej taki Frank Underwood tylko 300 lat wcześniej. Wszyscy wokoło są idiotami tylko on jeden kmini intrygi. Odcinki taki same, patetyczne, sztucznie przeintelektualizowane,
  • Odpowiedz
@Niewierny88: Ach, jeszcze polecam The Expanse - science fiction z naciskiem na science. Akcja 200 lat w przód, po kolonizacji Marsa. Marsjanie ogłosili niepodległość i są w stanie zimnej wojny z Ziemią. Mars to takie combo współczesnej USA/Rosji/Chin (kult pracy, silna armia), a Ziemia to typowe UE, całe życie na zasiłkach. Bardzo fajny klimat pustki w kosmosie. :)

Drugi serial - StartUp - mało znany, o ekipie, która tworzy chce
  • Odpowiedz
@Niewierny88:
Legion, The Expanse, The Magicians, może Gotham.
Marvel's Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist...
No i Killjoys, Dark Matter, ale ten drugi średni jest.
No i jeśli lubisz kiczowate filmy o superbohaterach to The Flash, Marvels Agents of Shield(1 sezon kiepski, z każdym kolejnym coraz lepiej), Arrow, Supergirl, Legends of Tomorrow, ale nie zawsze da się je oglądać ze względu na chwilami bardzo wysokie stężenie kiczu.
  • Odpowiedz
Jestem już po pierwszych odcinkach Better call Soul i Legion. Better call Soul - klimat zachowany do tego humor jak to u Soul ( ͡° ͜ʖ ͡°) Legion? Wielkie zaskoczenie oczywiście pozytywne.
  • Odpowiedz