Wpis z mikrobloga

Mirki i Wegierki podajcie jakiś dobry serial!
Za mną już:
GoT
Breaking Bad - nie widziałem lepszego
TWD
Suits
House of cards
Daredevil- najlepszy komiksowy po TWD
Lost- klasyk
Mr.Robot - odważny serial polecam (narkotyki,homo,gwałt,psychika młodego hakera)

Szukam jakiegoś serialu na miarę wymienionych. Co myślicie o Tabu?

Nie interesują mnie seriale w których jest powtarzalność np. CSI, Dexter, Lucyfer itd

#seriale #serial #film #filmy
  • 279
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niewierny88: Z mojej strony - Agentka Carter, Kompania Braci, Pacyfik, Generation Kill: Czas Wojny, Agenci T.A.R.C.Z.Y (trzeba przeboleć początek 1 sezonu bo jest tam trochę powtarzalności, ale potem akcja się rozkręca na dobre), Narcos, Deutschland '83 i The Americans.
  • Odpowiedz
@Lewo: nie zgodę się z tym. Suits z odcinka na odcinek nie licząc ostatniego sezonu zaskakuje. Nie ma coś takiego jest sprawa, pracuje,y nad sprawa, pod koniec odcinka wygrana sprawa happy end i tak w kolejnych odcinkach. Dużo osób, z którymi mam podobne zdanie to Suits ma coś magicznego, ze nie możesz przestać oglądać ze względu na aktorów, zwrotność akcji a nawet kilku krotne i to w jednym odcinku, i
  • Odpowiedz
@Liuxus: ale jest to coś nowego, odważne podejście, nie działa schematycznie jak to w dzisiejszych serialach, zwraca uwagę na to gdzie jest granica i czy człowiek może bądź powinien bawić się w Boga. Uważam, ze jest to serial ambitny, i porusza dużo ważnych rzeczy - uczucia, maszyna, a człowiek. Jak daleko czlowiek może posunac się, aby osiągnąć No właśnie co? W serialu można dowiedzieć się, ze osoba która zaprojektowała park
  • Odpowiedz
@Niewierny88: pod koniec odcinka nie, ale prawie zawsze mu się udaje ( coś jak dr House ).
Chodzi mi o przerysowany styl bycia i zajebistości. Nie ma, że pracuje nad czymś i mu wyszło.
Musi być urok osobisty, błyskotliwy ziomuś od pamiętania który coś skojarzy, zbajerowanie wyżej postawionych osób które są powiązane ze sprawą ( żeby było "grubo" )
IMO podobały mi się początkowe sezony, ale mimo to, zauważałem pschematy
  • Odpowiedz