Wpis z mikrobloga

witam robie wtepny risercz na temat AMA. 6 mieiecy temu rzucilm prace w korpo/prace fizyczna/jaka kolkwiek prace i zyje z kopania kkryptowalut. wszystko co mam zbudowalem od zera. z zerowym zakresem wiedzy. 3 miesiace czytania i pierwsza koparka stala. eraz mam jakies 60 - 80 dol na dobe zaleznie od kursu. co pozwala nia niezle zycie. od kilku dni udlo mi sie ustabilizowac koparki wiec juz ich nie musze kontrolowach co chwilke. ajcie znac czy jest sens robic takie ama. ale temt wydaje mi sie ze jest goracy.
  • 186
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dupolot55: Panie, rob Pan i wolaj. Ale zrob Pan dobry podklad, zeby nie walkowac w kolko tych samych pytan. Bylbym wdzieczny, gdybys opisal kopalnie od strony technicznej - ilosc, typ sprzetu, koszta nabycia, koszta utrzymania/energii elektrycznej, jak rowniez software, czy sposob w jaki wyplacasz pieniadze. Moze to dla Ciebie banalne, ale ja jestem zielony w temacie.

Poza tym, wrzuc jakies zrodla do lektury. Sam chetnie zainteresowalbym sie tematem. Zle mi
  • Odpowiedz
@dupolot55: o k---a, nie spodziealem sie tkiej rekacji :D mam 170 PW chlopaki spokojnie :D jutro bede zajety
ja kopi n radeonch hd7990 dwuprocesoroe pradozerne i problmatyczne ale dalem rade. a z tym wolajj to o co chodzi ? ja na wykopie czytam dobrych 6 lat ale nie rozkminialem go nigdy. 80 dolcow to dochod po odjeciu pradu. wrzuce pozniej parefotek matyldy.
  • Odpowiedz
w obcnym czasie kryptowaluty przezywaja najwiekszy boom w histori, ida do gory jak pojbane. ludzi powoli rozumija z jak chca zniszczyc estabishment to musza mu zabrac koryto. to si dziej wystrczy popatzrec na wyniki altcoinow na polonixie przez ostatnie 24 miesiac
  • Odpowiedz
ja nie jestem wielkim majnerm chce wam pokazac tylko ze to jest do ogarnicia i z tego da sie zyc na relaxie. i tak to sa dokladnie 4 koparki ale po miesiacu zarabiania bede w tym tyg chyba ( trzymac kciuki ) podwajal moc obliczeniowa. a w--------m baked bansy :D mieszkam w londynie jakby ktos pytal. temat bitcona pomine bo to strata czasu.
  • Odpowiedz