Wpis z mikrobloga

@pieczara13: Wrzody, nadżerki, hemoroidy - to lagodniejsza opcja. Rak zoladka, dwunastnicy, odbytu = praktycznie do piachu. Sio do lekarza jak najszybciej. Wjadą Ci kamerą najpierw górą, potem dołem (badanie do przezycia, naprawdę) i będzie wiadomo. Polecam prywatnie, bo na NFZ to i pol roku sie czeka, a prywatnie robiłem to chyba komplet za ~400zł i to od razu jak przyszedlem, z jakims badaniem bakterii z zoladka. U mnie byly nadzerki zoladka,
@pieczara13 Srasz krwią na czerwono czy na czarno? Jeśli na czarno to krwawienie z górnego odcinka przewodu pokarmowego np. przełyk lub żołądek, jeśli na czerwono to może jakieś hemoroidy, nie jadłeś może buraczków lub arbuza?
@halfmaniac: Jadłem arbuza, ale ogólnie to co jakiś czas zdarza się, że troszkę krwi jest. A dzisiaj rano to było masakrycznie. W pierwszej chwili myślałem, że może przez to steżęnie alkoholu to wysrałem jakiegoś tasiemca czy innego pasożyta. A teraz przeprowadzę obserwację, nabędę czopki hemoroidalne i będę informował o postępach.
@pieczara13: Idź do lekarza na pewno, jak pisali przedmówcy diagnostyka zostanie najpewniej poszerzona o przynajmniej kolonoskopię. Wrzody jako przyczynę krwawienia z dupala raczej wykluczam bo wtedy nie byłoby krwi czerwonej jeno czarny, smolisty stolec. Najpewniej to hemoroidy, najbardziej ku temu skłaniałaby krew jasnoczerwona na powierzchni stolca, choroba nieciekawa ale da się to leczyć i śmiało można z tym żyć. Często zdarza ci się wypijać podobne ilości? Mogą to też być uchyłki