Wpis z mikrobloga

Jest do kupienia Rapide RC2 z 2015 w dobrej kasie, bo ~3500zł. Mają tylko rozmiar S. I teraz pojawia się pytanie czy w porównaniu do Medium z BH różnice, które tam są będą zauważalne i czy ktoś w ogóle ma jakieś opinie na temat tego roweru/tej firmy. BH się połamało i koniec pieśni. W pierwszym komentarzu rozmiar BH. Wymiary wydają się być szalenie zbliżone, a ja rower muszę kupić "na gwałt".

Wzrost do fikołków 172cm i noga 77-78cm, na 105, niby 5-7k mogę dać za zabawkę, ale ten sprawia spoko wrażenie jako osiołek do podróży szczególnie za tę kasę. Chyba że ktoś ma jakąś lepszą propozycję?

#rower #szosa
Pobierz metaxy - Jest do kupienia Rapide RC2 z 2015 w dobrej kasie, bo ~3500zł. Mają tylko ro...
źródło: comment_85mnkEpzq26GK4Sx1ub42Z4rKJJYlIWV.jpg
  • 97
@KiciurA: Już kiedyś pękła rama i po pospawaniu pękła wczoraj przy spawie.

S dużo za mała


@fixie: Niby takie jest i moje wrażenie tylko... BH jest w (wydaje mi się patrząc po mm) takim rozmiarze i mi szalenie wygodnie.
@fixie: @demoos: Zapasowego Tribana mam w rozmiarze 54 (w sumie nie wiem dlaczego nie 52) i jest za duży dla mnie. Da się tym jeździć, ale już na lemondce się nie ogarnie tego. Albo muszę zmienić na szybko ramę (nie wiem na co) albo kupić nowy rower (nie wiem jaki).
@fixie: I jaki rozmiar? M? Tak liczę ~2000zł za ramę + korba + składanie i wychodzi już trochę kasy. Nie wiem czy jednak nie szukać czegoś całego nowego. A to że mnogość ofert mnie przeraża i potem i tak się okazuje, że to co wg mnie i tego jak ja czytam tabelkę jest ok, okazuje się być do dupy.
@AnsuzSowilo: ale widzisz @fixie mówi, że będzie mała i skąd ja biedny mam wiedzieć jak to w końcu będzie? Nie żebym się uparł na ten rower. Po prostu jest tanio na winstanleysbikes. Rzucił mi się w oczy, a rower mi trzeba na gwałt, więc boję się, że kupię coś nieteges szczególnie przez Internet. W przyszły piątek już wyjeżdżam, a rower przydałoby się mieć parę dni wcześniej. Zawsze zostaje jeszcze "bezpieczne" kupienie
@metaxy mam tyle samo wzrostu i nie kupiłbym nic co ma więcej niż 530-535 mm TT (więc nie wiem czy fixie trolluje czy co z tym rozmiarem). Co do Tribana - stara 500tka w rozmiarze 52 miała koła 26 cali, więc pewnie dlatego masz 54. Co ciekawe Triban ma 545 tt a BH 557, a to Triban wydaje ci się za duży? :) Ja bym się po prostu zmierzył tutaj i wtedy
Co ciekawe Triban na 545 tt a BH 557, a to Triban wydaje ci się za duży? :)


@Rules: Nie umiem Ci tego wytłumaczyć. Po prostu tak się czuję.

więc nie wiem czy fixie trolluje czy co z tym rozmiarem


@Rules: Mam szczerą nadzieję, że nie.
@metaxy: moje parametry to 172 i noga 78-80 i zasuwam na tribanie 540 roz s i jest cacy:) nie bierz pierwszego lepszego :)w końcu i tak bedziesz katował szosę do zajechania :
Sam myślałem nad rc2, ale serio to jest malutka rana

Skłaniałbym się za rozmiarem S tego Rapide, wbrew Tomkowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szpila68i: @Myszoskocznia: heh, no ja Was uduszę - kwintesencja Internetów. Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie... Ale mi robicie śmietnik w głowie. Całe moje życie na Wykopie twierdziłem, że @fixie na rowerach się zna, więc skłaniam się ku jego opinii. Co