Wpis z mikrobloga

pogoda coraz lepsza, asfalt rozgrzany, więc przyczepność lepsza niż wczesną wiosną i dawcy nerek, mistrzowie prostej, się uaktywnili.
sam jeździłem (turystykiem), ale ostatni obrazek sprzed wczoraj mnie r------ł: leci taki dawca z pasażerką wyposażoną tylko w kask (żadnych ciuchów ochronnych, choćby rękawiczek), mała wiocha, trudno powiedzieć ile z---------ł, ale wypatroszony tłumik hałasu narobił drugie tyle, z naprzeciwka jedzie radiowóz i co? nic. nawet nie zwolnili. jasne, że by go nie złapali, ale nie dało się dać przez radio cynku i pojechać za pajacem, żeby zablokować drogę powrotną, gdyby przed blokadą zawrócił?
pewnie nie, bo najprawdopodobniej był to jedyny radiowóz w ruchu w całym powiecie.

zdrowie i życie pajaca mi zwisa, pasażerki w sumie też, ale niech się wbije w przechodniów lub jakieś auto i kogoś niewinnego zabije. mało takich wypadków w ciągu sezonu? i to j----e przyzwolenie innych, bo przecież sąsiedzi widzą, ludzie gadają, że jeździ jak wariat.
był kiedyś przypadek, że cięli opony w samochodzie, którego właściciel jeździł nim po pijaku. można jakoś zareagować? można. ale to robota dla policji, tylko problem w tym, że łatwiej porazić skutego paralizatorem niż złapać kogoś jadącego szybkim motocyklem.

#motocykle #motoryzacja #policja #wpolscejakwlesie
Kudos - pogoda coraz lepsza, asfalt rozgrzany, więc przyczepność lepsza niż wczesną w...

źródło: comment_yDZLbxCtQ5NdNODGR0BlT0Fxc5OxzuE6.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale jakbyś chciał mi przebić oponę to byś szpadlem w łeb dostał


@iedrzei: czyli pilnowałbyś sprzętu 24h/d? a gdybyś go zaparkował przed sklepem, a ja z przejeżdżającego samochodu wpakowałbym w niego dwa magazynki śrutu do wiatrówki, to co byś mi zrobił?

nie wspominając, że szpadlem możesz zabić i na lata pójść kiblować. "sprzętem" bije się po nogach i rękach, jak już. na pewno nie po głowie.
  • Odpowiedz
@Kudos sądzę, że nie jesteś aż tak głupi żeby strzelać z samochodu wiatrówka do stojącego motocykla, mam nadzieję że się nie mylę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@iedrzei: po pierwsze: nie mam wiatrówki. ale skończmy te donikąd zmierzające dywagacje. chciałem tylko, żeby niektórzy przynajmniej przestali udawać, że niczego nie widzą i jak mają takiego "kolegę-motocyklistę", to niech mu grzecznie zwrócą uwagę, żeby ogarnął dupę i nie z---------ł przez wieś 120 km/h. prawdopodobnie nic to nie da, ale może w 1 przypadku na 100? dobre i to.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kudos Czego wymagasz od psiarskich z drogówki? Przecież jedyne co te obiboki potrafią to schować się w krzakach na wjeździe do tzw. "zabudowanej wiochy" i łapać PIRATÓW DROGOWYCH, wjeżdżających 70... Mam widok z okien na dwupasmową aleję i co chwila jakaś pilarka przeleci, ale oczywiście psów brak, bo okupują tą samą aleję dwa kilometry dalej, na których masz faktycznie długą prostą, z szerokim pasem zieleni i bez świateł na kilometrowym
  • Odpowiedz
nie, ale inna jest kara od policji za zniszczenie mienia niskiej wartości


@Kudos: uważaj na to mienie "niskiej wartości", bo dobra tylna guma do moto to wydatek ok 500 zł, więc spokojnie się łapie na przestępstwo ;) reszty wpisu nie komentuję xD
  • Odpowiedz
@Kudos: zeby byla jasnosc. Nie popieram zapierdzielania w zabudowanym, sam tego nie robie ale tak samo nie popieram tego typu samosadow. Wez pod uwage tez to, ze mozesz sie pomylic i uszkodzic moto podobne.
  • Odpowiedz
zdrowie i życie pajaca mi zwisa, pasażerki w sumie też, ale niech się wbije w przechodniów lub jakieś auto i kogoś niewinnego zabije

@Kudos: Zawsze mnie takie typowo januszow-polskie komentarze bawią. ( )
Jofiel - >zdrowie i życie pajaca mi zwisa, pasażerki w sumie też, ale niech się wbije...
  • Odpowiedz