Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
prosze o porade rozowepaski, zdanie niebieskich znam, nawet nie musze o nie pytac

ja 25 lat ona 32

znamy sie od 2 miesiecy, temat coraz czesciej schodzi na s--s, ona byla w dlugim zwiazku, ja w zwiazku dlugim nigdy nie bylem, a co najwazniejsze nie uprawialem nigdy seksu

nasza znajomosc rozwija sie swietnie, jak mowila nie ma mi nic do zarzucenia.. no wlasnie, czy nie odrzuci ja, jak jej powiem ze nigdy nie spalem z zadna kobieta?
ona mysli ze mam to juz dawno za soba, narazie to ukrywalem i na jej pytania sie usmiechalem i mowilem ze nic jej nie powiem, jednak atomsfera robi sie taka ze musze jej w koncu powiedziec, albo zaczac klamac, wolal bym powiedziec prawde

nie jestesmy oficjalnie razem, spotykamy sie, przytulamy.. z tego co mowila nie traktuje tej znajomosci jako przelotna, z reszta sam jej mowilem ze nie interesuje mnie s--s bez zobowiazan, jednak z kazdym spotkaniem ona juz otwracie o tym mowi, ze chciala by cos podzialac, a ja no wlasnie, mam dylemat, chcialbym jej powiedziec otwarcie ze nie mam doswiadczenia, jednak nie wiem czy to zrobic

dodam na koniec, ze nie interesuje mnie tylko jej zaliczenie, chodzi mi o zwiazek, ona tez mowila ze chciala by ze mna cos stworzyc i sie zakochac, jesli chcialbym ja zaliczyc poprostu ukryl bym to i pewnie by nawet nie wiedziala ze jestem prawiczkiem

czy dla was rozowepaski mialo by to jakies znaczenie?
sama aktualnie proponuje spotkania, wlasciwie to ona nam organizuje czas i wszystko obmysla, widac w niej zaangazowanie, wiec to nie jest ksiezniczka za ktora musze latac i prosic o uwage, jednak nie wiem czy w sferze seksu bedzie wyrozumiala, mowila ze lubi s--s, dlatego martwi mnie ze brak mojego doswiadczenia oznaczac bedzie koniec tej znajomosci

#zwiazki #rozowepaski #s--s #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nasza znajomosc rozwija sie swietnie, jak mowila nie ma mi nic do zarzucenia.. no wlasnie, czy nie odrzuci ja, jak jej powiem ze nigdy nie spalem z zadna kobieta?


@AnonimoweMirkoWyznania: Troszeczkę wyluzuj, bo jeśli uważasz to za problem to nigdy tego stanu nie zmienisz. Kobiety są różne, jednak "doświadczenie seksualne" to w większości przypadków nie jest super pociągająca sprawa. Skoro ma 32 lata to prędzej będzie zadowolona, że dorwała takiego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: krotko, zwiezle i na temat. Chocby Cie k---a Ramsay Bolton porwal i obdzieral Cie zywcem ze skory az sie przyznasz, ze jestes nieruchajacym to nie wolno Ci tego zrobic. Rozowe co pisza, ze im to nie przeszkadza klamia. Nie sluchaj ich k---a za nic w swiecie.
@SillySweet: a swistak siedzi i zawija je w sreberka...
@nihil_novi: dzieki za przywolanie ;)
  • Odpowiedz
@SillySweet: bardzo ciekawa teza odnosnie mojej osoby, ale calkowicie mylna. Pisze jak jest, zadna nie chce prawika na 25lvu. Przyzna sie to panna go zostawi i opowie kolezankom, z ktorymi razem go wysmieje. Gosc musi klamac. Najlepiej, zeby poszedl do dziwki zdobyc doswiadczenie. Lepiej budowac zwiazek na klamstwie niz tworzyc zwiazek z prawa dlonia...
  • Odpowiedz