Wpis z mikrobloga

Małe usprawnienie na stronie http://zbigniewwu.pl/dzisiejsze-promocje/ od dzisiaj, jeśli bilet Wam podpasuje, wystarczy, że klikniecie w nazwę przewoźnika i przekieruje Was od razu na stronę, gdzie możecie kupić bilet. W końcu miałem chwilę, żeby podpiąć taką funkcjonalność, mam nadzieję, że się przyda i ułatwi kupno biletów :)
--------------------------------------------

#zwtravel - mój tag autorski o tanich lotach, podróżach i moich przygodach.

Facebook | Blog | Instagram | Newsletter
  • 15
Wołam zainteresowanych (151) z listy ZWTravel
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @zbigniew-wu @ToJaZabilemMufase @Xune @moorcin @devel9k @Zappataa @as-kut-1 @khyn @no_drums @Mirko_CroCop_flipflapovic @yoreciv @vkzk @LubieKiedy @jamaall @Leniek @siwsko @Talar_ @casperod @szarkmen91 @magicznyKrzysztof @diamond @wizu @Olibass @Bomasz @kubulek @Aggressive @linoleum @Dawidinho8 @qbek @sebolowy @KisielRock @CZESCJESTEMPRZEMEK @Ja_sie_na_tym_znam @paziu92 @Dawixo @Halaj @schon @Maarloeve @BrainDeadPixel @michelney @przegladam_od_lat @zales @
@zbigniew-wu: ja mam takie pytanko. ponieważ strona pokazuje 10 najtańszych lotów do danego państwa, ale na przykładzie Norwegii - 9 z nich jest z gdańska, jeden z modlina, nie ma w ogóle lotów z południowej części Polski. jest opcja żeby pokazywało po parę najlepszych ofert z każdego miasta? :)
może rozwiązaniem było by filtrowanie, działało by to tak jak obecnie tylko z opcją wybrania miasta startowego. tak czy siak, powodzenia. dobra robota :)