Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, mały piesek ze złamanym kręgosłupem został zostawiony sam w rowie z wodą. Przez wiele godzin cierpiał, aż w końcu ktoś go zabrał, za co był wdzięczy. Aktualnie piesek jest leczony w klinice i przebył operację. Rokowania są niezłe, bo ma ślady czucia w łapkach. Niestety, fundacja nie ma pieniędzy na pokrycie kosztów dalszego leczenia. Fajnie, jakbyście wpłacili chociaż jakieś niewielkie kwoty na pomoc temu pieskowi, którego ktoś skrzywdził, a cała masa ludzi po prostu olała. Mnie urzekł. Zastanawiam się też, czy może byłby sens stworzenia tagu, pod którym raz w tygodniu wrzucałabym jakąś akcję, którą warto poprzeć i wesprzeć finansowo. Polegałoby to oczywiście na tym, że co tydzień każdy obserwujący wpłacałby chociaż tę złotówkę na daną akcję.

https://www.facebook.com/events/1449305535130742/?fref=ts

#psy #sadstory #rozowepaski #niebieskiepaski
S.....y - Słuchajcie, mały piesek ze złamanym kręgosłupem został zostawiony sam w row...

źródło: comment_m4IWrw04CHYQuBHxG7V1NlLJMJeIm6MN.jpg

Pobierz
  • 15
wnioskuje, że masz mnie za potwora, który nie lubi zwierząt


@rosucho: Nie, skąd, mam cię tylko za takiego, który wtyka nos do cudzej kieszeni. Pozwól może każdemu wydawać swoje ciężko zarobione pieniądze na pomoc tym, którym zechce. Choć może to oznaczać niekoniecznie najbardziej efektywną pomoc.
@Shanny dziewczyno, co z Tobą nie tak, że na szczeniaki zbierasz pieniądze, a pod postem @libanek krytykowałaś jego kundelka ze schroniska i napisałaś, że szczeniaka ze schroniska byś nie wzięła, bo może wyrosnąć brzydki a nie "słodki albo majestatyczny" bo dla Ciebie pies "musi porządnie wyglądać"
Nie rozumiem