Wpis z mikrobloga

ja p------e xD
ostatnio przyjechał do nas do #uk jakiś polaczek i ni c---a nie umie mówić po angielsku, nasz brygadzista na magazynie jest anglikiem i mówi tylko po angielsku, wydał polaczkowi polecenie żeby pozbierał puste pudła i je segregował a ten debil nic nie zrozumiał i sie mnie zapytał o co mu chodziło a ja do niego "sorry i dont speak polish" xD stał tak godzinę i nic nie zrobił a jak przyszedł brygadzista to zaczął drzeć na niego ryja że się obija i powiedział że jak tego nie zrobi w ciągu godziny to go w--------i z magazynu xDDDDD


#heheszki #truestory #pracbaza #emigracja
Koteu81 - ja p------e xD
ostatnio przyjechał do nas do #uk jakiś polaczek i ni c---a...

źródło: comment_Q5CB9sZZJI95aQvyYh126pcDH5PIjZMv.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koteu81: Smieszne w c--j, ten leader nadaje sie do w-------a, drzeć morde może sobie w domu, osoby na tych stanowiskach powinny utrzymać profesjonalizm, a ty jesteś k----m w c--j i tyle, jak koleś nie ogarnia to się mu dziekuje, grzecznie, po ludzku. Spłoń.
  • Odpowiedz
@Koteu81: Jesteś zwykła szmata i cebula, nie chcę używać innych słów.W normalnym towarzystwie miałbyś obity ryj i tyle.przez takich jak ty debili wstydzę się jak jestem za granicą. Wypier..
  • Odpowiedz
@empty_silence: Ja miałem angielski w liceum dopiero, język niemiecki jako pierwszy język - angielski do tego czasu miałem już opanowany w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację. Na studiach zacząłem się uczyć z anglojęzycznych podręczników i po nauczeniu się słownictwa nie miałem problemu, ale to trzeba chcieć i bawić się w immersję, bo jak ktoś chce sie nauczyć angielskiego czytajac podrecznik 2h w tygodniu to nie do konca tak to działa.
  • Odpowiedz