Wpis z mikrobloga

ja p------e xD
ostatnio przyjechał do nas do #uk jakiś polaczek i ni c---a nie umie mówić po angielsku, nasz brygadzista na magazynie jest anglikiem i mówi tylko po angielsku, wydał polaczkowi polecenie żeby pozbierał puste pudła i je segregował a ten debil nic nie zrozumiał i sie mnie zapytał o co mu chodziło a ja do niego "sorry i dont speak polish" xD stał tak godzinę i nic nie zrobił a jak przyszedł brygadzista to zaczął drzeć na niego ryja że się obija i powiedział że jak tego nie zrobi w ciągu godziny to go w--------i z magazynu xDDDDD


#heheszki #truestory #pracbaza #emigracja
Koteu81 - ja p------e xD
ostatnio przyjechał do nas do #uk jakiś polaczek i ni c---a...

źródło: comment_Q5CB9sZZJI95aQvyYh126pcDH5PIjZMv.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GonzoMMz: aha, czyli nie możesz zrozumieć, że jest też coś pośredniego pomiędzy nieznaniem języka w ogóle, a znaniem go perfect? To chyba nie mamy o czym rozmawiać
  • Odpowiedz
@Koteu81: dlaczego nie tagujecie tej małpy? Po to ludzie czarnolistują to g---o żeby tego nie oglądać co chwilę. Trzeba mieć pół wykopu zablokowane żeby móc z niego korzystać, chore.
  • Odpowiedz
Z jednej strony OP to pedał. A z drugiej na c--j typ jedzie za granice pracować nie umiejąć ani me ani be po angielsku?
  • Odpowiedz
@Koteu81: jesteście siebie k---a warci xD ty skonczyles gownokierunek i troche umiesz into angielski, on nie skonczyl pewnie nawet licbazy i angielskiego nie zna ale jeden i drugi wylądował na magazynie u anglika xDDDDD
  • Odpowiedz
Ale o c--j wam chodzi ludzie? Przetłumaczyłby mu na polski tamto polecenie i co? Latałby za nim krok w krok jako tłumacz? Przekładałby mu na polski każde polecenie, zadanie, pytanie, każdy komunikat, ogłoszenie, instrukcje, regulaminy? Po co ten człowiek w ogóle pchał się do Wielkiej Brytanii nie rozumiejąc nawet słowa po angielsku?

@Koteu81 i bardzo dobrze zrobiłeś.
  • Odpowiedz
@peoplearestrange: ale co złego z pracowania w magazynie jak masz 30+?
Mi się marzy podróżować przez większość życia, a nie siedzieć w biurze na etacie jak niewolnik. Pieprzona złota klatka, niby masz fajne mieszkanie, samochód, stać cię na rozrywki, ale kuźwa przez większość dnia siedzisz i robisz co ci każą, żeby wyjść wcześniej musisz się prosić, jesteś stale oceniany przez pracodawce, a c--j z czymś takim. Wole popracować pół roku
  • Odpowiedz
@Bohun_Zygmund:

jednak to prawda, że za granicą Polak Polakowi wilkiem...


sory ludziska ale dla mnie tacy co nic nie rozumieja to moga w---------c to nie 2004 tylko 2017r

jeszcze w 2004 to bym jeszcze komus pomogl bo wiadomo bieda w polsce i wszyscy jedziemy na tym
  • Odpowiedz
Eh ziomek, zagotowałeś się i skompromitowałeś :c


@peoplearestrange: sam się skompromitowałeś, bo pokazałeś jakim bucem jesteś wyzywając innych od robaków, przegrywów z powodu pracy.

Jasne, że na takim magazynie jesteś "niewolnikiem", ale łatwość znalezienia takiej pracy pozwala mi na taki styl życia a nie inny, w magazynie mogę się zwolnić po tych 6 miesiącach i po kolejnych 6 zatrudnić się w innym. Jak jesteś poważnym gościem na etacie, to raduj
  • Odpowiedz
@peoplearestrange:

Rozumiem, że na magazynie sam sobie jesteś sterem?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przeczytałeś tylko część wypowiedzi MajsterTS-a? Jemu chodzi o to, że pół roku popracuje na magazynie i może później np. podróżować czy zrealizować inny cel do zrealizowania tylko, jak masz pół roku wolnego (tak, da się tanio, zwłaszcza jeśli omijasz hotele, biura podróży i państwo ma inną siłę waluty niż funt). Ty, będąc w robocie,
  • Odpowiedz