Wpis z mikrobloga

Koksy jak ciąć objętość na zaawansowanej redu trwającej 7 msc xD (107 kg na 78,5 kg), robię FBW Sakera, dodatkowo przeszedłem na #keto i przy siadach i ciągach już mi brakuje sił żeby wykonać poprawnie 5x5, muszę robić ponad 2 minutowe przerwy, a nawet mimo takiego odpoczynku po 3 powtórzeniach muszę poświęcić paręnaście sekund na załapanie oddechu, dlatego myślę o zmniejszeniu objętości kosztem skrócenia przerw między seriami, no i teraz pytanie jak to obciąć czy zrezygnować z 1 czy 2 serii czy może mniej powtórzeń w serii, albo zjechać z ciężarem w dół ? Która z tych opcji waszym zdaniem będzie najlepsza ?
#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 13
@Brofessor: Zgadzam się właściwie od przejścia na keto czuje spadek wytrzymałości, ale za to początkowo mogłem co nieco dokładać na sztangę teraz nawet o tym nie myślę, mam zamiar pociągnąć jeszcze na keto do końca czerwca i wracam do węgli ale jakoś ten okres muszę przetrwać, a treningi teraz stają się katorgą dlatego muszę coś zmienić
@eMAGieIKa44 to zjedź z 5*5 na 3*5, rób dłuższe przerwy i wywal całe akcesoria i w ogóle wszystko oprócz głównych ćwiczeń, w czym problem?

Nie widzę absolutnie nic złego w treningu siłowym 3*5, składającego się z 9-12 serii i 5 minut odpoczynku. Twoim celem jest utrzymanie siły i masy mięśniowej i nadążanie z regeneracją, a nie czucie mega pompy w mięśniach po treningu i uczucie styrania. Dojebywać się będziesz na masie, wtedy
@jpkfakeacc juz bedzie ze 2 msc, powoli ucinalem wegle az doszedlem do 30g dziennie i tego sie trzymam przez caly okres, jesli chodzi o samopoczucie w ciagu dnia to jest duzo lepiej jak na weglach, ale co do treningu to wydolnosc spadla mocno.