Wpis z mikrobloga

@Replica: mam kogoś takiego w rodzinie , inaczej zachować bym się nie mógl , poprostu zostałem tak wychwany, Jeśli ne posiadasz choć odrobiny empati względem drugiego człowieka to przykro mi bardzo , życzę Ci tylko tego aby w Twoim życiu taka sytuacja sie nie pojawiła , szkoda istnienia.
@rademeness ale nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Czy zgodnie ze swoją logiką zaopiekowałbyś się się i wziął odpowiedzialność na całe życie za niepełnosprawne dziecko. Obce. Które wymaga ciągłej opieki, czyli np. do pracy już nie pójdziesz (chyba że stać Cię na pełnoetatową opiekunkę). Zgodnie ze swoją logiką - powinieneś.
@mexicofan naucz się dziubku czytać ze zrozumieniem, polecam, przydaje się w życiu.

Cały czas mowa o koncepcji, że jak ktoś popiera przyjmowanie uchodźców/aborcję/cokolwiek to powinien przyjąć osobę, na którą rzeczone cokolwiek wplywa pod swój dach i którą to koncepcję rademeness popiera (ale najwyraźniej tylko w teorii i gdy nie dotyczy jego samego). Trochę inna sytuacja niż twoja własna żyjąca rodzina, nie sądzisz? To po pierwsze. Po drugie o swoich poglądach nic nie