Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i mirabelki poradźcie coś.
Od jakiegoś tygodnia pisze z pewną koleżanką w sumie to ona napisała pierwsza pytając co u mnie. Godzinami potrafiliśmy ze sobą pisać jednak czasami zdarzyło jej się nie odpisywać przez kilka godzin(jakoś się tym nie przejmowałem w końcu studiuje i może nie mieć czasu). Ale od wczoraj się nie odzywa a widać że odczytała moją ostatnią wiadomość (napisałem koło 9), pomyślałem ze może się uczy do sesji czy coś ale powoli zaczyna mnie to denerwować bo mogła by napisać chociaż że nie ma czasu. Możecie wierzyć lub nie ale serio nie jestem nachalny. To jest taka zwykła nie zobowiązująca rozmowa. Jestem #!$%@? zły bo tak się po prostu nie robi jeżeli ma się chociaż odrobinę szacunku do drugiej osoby. I teraz pytanie jeżeli odpisze mi, to co mógłbym odpisać żeby pokazać jej że zdenerwował mnie fakt jej nieodpisywania ale z drugiej strony żeby nie wyszło że mi jakoś zależy i żebym nie wyszedł na dziwaka. Bardzo ją lubie i nie chciałbym żeby to była ostatnia rozmowa. xD

#pytanie #zwiazki #feels


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: poczekaj dwa dni, na pewno nie pisz CZEMU NIE ODPISUJESZ bo tak robią tylko desperaci (którym de facto jesteś skoro tak się przejmujesz) jak za dwa dni nie odpisze to napisz coś w stylu "nie no, miło ;)" nic więcej. I dalej zostaw jej łaszenie się przed Tobą.
  • Odpowiedz
OP: @WolfSky Tak zrobiłem(nic nie napisałem). Nie wiem, mi by było głupio tak nagle przestać odpisywać choćby z szacunku do rozmówcy.
@Daleki_Jones To ja mam dzwonić i pytać co jej się stało bo ona zachowuje się jakby miała 12 lat ? xD
@Kadej Nie pracuje i teraz nie studiuje bo ma juwenalia. A na juwenalia też nie poszła bo wróciła do domu.(studiuje w innym mieście)
@Limonene Ogólnie nasza rozmowa przed tym
  • Odpowiedz