Wpis z mikrobloga

Właśnie przyleciałem do Polski wchodzę do maka poproszę duża biała kawę
8zl xddddddd
Ja #!$%@? serio tu trzeba #!$%@? godzinę za minimalna zeby sie kawy napić? Dla porównania w #uk za 7 funtów czyli minimalna najedzą sie 2 osoby dwoma zestawami
Nie hejtuje bardziej podziwiam
  • 183
  • Odpowiedz
@volver021: To jest mentalna komuna która jeszcze tu się dobrze trzyma.

Pamietaj, z jednej strony psioczą że mało zarabiamy (bo faktycznie mało zarabiamy), ale z drugiej strony panuje potęzny ból dupy wobec tych lepiej zarabiających. Generalnie praca ma być ciężka, masz mieć #!$%@? ręce i mają cię po niej boleć plecy, inaczej to nie praca. Dla przykładu zawód nauczyciela: wszyscy po nich jadą, że przecież mają tylko 18 godz. w
  • Odpowiedz
  • 5
@volver021 szczerze powiedziawszy to jestem lekarzem na stażu (pewnie z zaraz podniesie się skowyt w końcu stażysta), #!$%@? wszystkie papiery, stoję do 2-3 zabiegów dziennie, wydaję zlecenia pod czym podbijam się swoją pieczątką i wszystko za 9 ziko netto za godzinę. To jest #!$%@? dramat :D

P. S. Czasami wychodzę nawet po 20 ale od 15.30 robię już za darmo
  • Odpowiedz
@volver021: Poza tym to nie tak, że wszystko mamy droższe niż tam bo inaczej to by się tu nie dało żyć. Pierwszy przykład z brzegu, usługi telekomunikacyjne. U nas masz oferty bez limitu rozmów za grosze - ja płacę obecnie 52 zł miesięcznie za 3 SIM-y bez limitu i z pakietem 26 GB do podziału. To średnio 17 zł za numer, czyli ile, 3 funty? 3 funty miesięcznie za telefon.
  • Odpowiedz
@peszmerd: Takie ceny są bo ludzie lubią pokazywać, że ich stać. W centrum handlowym na jednym piętrze kawa za 20 zł, piętro wyżej można dostać za 5 zł, a i tak pełno ludzi pije za 20 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 11
Taka fala hejtu i festiwal #!$%@? bo napisałem swoje zdanie ze jest tu za drogo i to o kawie xddddddd.
A wasze domysły ze pracuje na zmywaku xddd
Ze czuje sie lepszy albo wywyższam xdd
Ja juz wiem chyba czemu jest tutaj jak jest, bo wolicie udowadniać, ze ktoś nie ma racji i forsować swoje zdanie nawet nie próbując spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy i przeci tak wam to życie.Bo
  • Odpowiedz