Wpis z mikrobloga

Właśnie przyleciałem do Polski wchodzę do maka poproszę duża biała kawę
8zl xddddddd
Ja #!$%@? serio tu trzeba #!$%@? godzinę za minimalna zeby sie kawy napić? Dla porównania w #uk za 7 funtów czyli minimalna najedzą sie 2 osoby dwoma zestawami
Nie hejtuje bardziej podziwiam
  • 183
  • Odpowiedz
@volver021: Tylko w Polsce mnie minimalna zupełnie nie interesuje, a Polaczków w UK już tak. Minimalna w Polsce to dla mnie taka egzotyka jak jakichś Kazachstan. Ciekawe więc kto ma tak naprawdę gorzej? Zmywak z UK czy normalnie pracująca osoba z Polski.
  • Odpowiedz
@neib1: na zmywaku w UK stać Cię na w miarę normalne życie, idz sobie do podobnej pracy w Polsce - wczoraj jako kontroler jakości dostałem propozycję 1600zł na rękę. Chłopie za 1600 funtów żyjesz jak księciunio, za 1600zł zyjesz jak dziad.
  • Odpowiedz
No daj spokój, przecież krul życia wrócił z emigracji i prycha na wszystko co w Polsce.

Ledwo z lotniska wyszedł i już się rozglądał do czego się tu przysrać, co 3 dni jest na wykopie podobny wpis zawierający nieścisłości żeby tylko bardziej pocisnąć temu krajowi..

Nie zaprzeczam, że w UK jest lepiej niż u nas jeśli chodzi o stosunek płac do cen, ale przedstawiasz to jak byśmy byli co najmniej na poziomie Zimbabwe.


@MeAndI
  • Odpowiedz
@volver021: Ci inteligentni, zajebiści i pracowici ludzie są książkowym przykładem syndromu sztokholmskiego i nie chcą się za #!$%@? pozbyć oprawców, którzy golą naród od 70 lat.
  • Odpowiedz
@volver021: Ceny w Polsce w porównaniu do zarobków to jakiś dramat. Dla porównania, w Australii dobra kawa kosztuje koło 3aud, a jak chcesz najtańszą to w 7-11 jest za 1aud. Przy zarobkach 26aud na godzinę.
  • Odpowiedz