Wpis z mikrobloga

Właśnie przyleciałem do Polski wchodzę do maka poproszę duża biała kawę
8zl xddddddd
Ja #!$%@? serio tu trzeba #!$%@? godzinę za minimalna zeby sie kawy napić? Dla porównania w #uk za 7 funtów czyli minimalna najedzą sie 2 osoby dwoma zestawami
Nie hejtuje bardziej podziwiam
  • 183
  • Odpowiedz
@volver021: spytaj socjalistow z okraglego stolu. Tez uwazam ze kraj piekny, niektorzy ludzie zajebisci, inteligentni, pracowici, ale reszta to albo czerwona albo patologiczna holota. A no i potencjal gospodarczy ogromny tylko zaduszony.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? serio tu trzeba #!$%@? godzinę za minimalna zeby sie kawy napić? Dla porównania w #uk za 7 funtów czyli minimalna najedzą sie 2 osoby dwoma zestawami


@volver021: Twoje porównanie jest z dupy. Po pierwsze minimalna to 13 zł a nie 8. Po drugie porównujesz kawę z Polsce do jedzenia w UK. Kawy nie kupuję, ale aktualnie w polskim maku kupisz zestaw Big Mac za 10 zł
  • Odpowiedz
@ohmyjw: No daj spokój, przecież krul życia wrócił z emigracji i prycha na wszystko co w Polsce.
Ledwo z lotniska wyszedł i już się rozglądał do czego się tu przysrać, co 3 dni jest na wykopie podobny wpis zawierający nieścisłości żeby tylko bardziej pocisnąć temu krajowi..
  • Odpowiedz
@volver021: Bo u nas w Polsce badna #!$%@? prawaków jest przekonana że pensje minimalne i socjal zniszczą kraj, nigdzie na zachodzie przez to gospodarka nie upadła, wręcz przeciwnie, ale Polska by upadła jakby tutaj były godziwe zarobki xD
  • Odpowiedz
@volver021: ale polactwo się zleciało do Twojego wpisu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Chciałem tu napisać żeby nie przeliczać walut bo jak żyjesz w danym kraju to różnica jest minimalna, ale w sumie co tutaj #!$%@?ć, w UK samochód 30k w Polsce ten sam 170k xD prawda jest taka że tutaj się
  • Odpowiedz