Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czemu w Polsce jest takie absolutne ciśnienie na wsadzanie nosa w sprawy innych ludzi? Mam niedługo 30 lat, zawodowo i finansowo jest w porzadku, może nie żyje jak królowa ale nie martwie się od 1 do 1, mam dobrych znajomych, niektórych znam cale zycie praktycznie wiec mam z kim wyjść gdzieś albo wyjechać większa grupą na wakacje, nie brakuje mi w zasadzie niczego i żyje mi się tak dobrze i tym bardziej nie rozumiem czemu tyle osób, chociażby z rodziny traktuje mnie jakbym była człowiekiem gorszego sortu, bo nie jestem jeszcze po ślubie z dziecmi. Czy na prawdę 30 letnia dziewczyna która jest szczęśliwa z tego jak zyje, to w społeczenstwie jakiś podczłowiek gorszy od stereotypowej rodziny karyny i sebka co w wieku 19 lat mają dziecko z wpadki i zyja na zasilku?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 29
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli podjęłaś decyzję, że nie chcesz rodzić dzieci to spoko. Ale jeżeli planujesz, że może np. za 5, albo i 10 lat czemu nie, to nawet mi Ciebie nie żal. Szansa urodzenia dauniaka z każdym rokiem wzrasta wielokrotnie, a po 40 nawet kilkusetkrotnie. Do tego dochodza inne problemy rozwojowe dzieci starszych matek. Gnije z tych wszystkich szalonych singielek które budzą się nagle z prymitywną rządzą posiadania potomstwa i potem płaku
@bartez_94: no na pewno tak jest xD nic o karierze nie napisała i oczywiście wszyscy muszą zazdrościć xD
@bluebluesky: zgadzam się, jeżeli OPka nie chce mieć dzieci to spoko ale jak się potem obudzi to będzie problem, z facetami podobnie, po 30 to tylko się traci urodę i atuty a większość facetów albo zajęta albo wybiorą młodszą.
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli podjęłaś decyzję o niezakładaniu rodziny i nie posiadaniu dzieci to
stereotypowej rodziny karyny i sebka co w wieku 19 lat mają dziecko z wpadki i zyja na zasilku?


@AnonimoweMirkoWyznania: Niby trzydziecha na karku, ale jesteś głupsza niż ustawa przewiduje. Wszystkie matki i ojców 19+ wrzucasz do jednego wora, a życie tak nie wygląda. Serio widać, że brakuje ci bolca, bo uważasz się za lepszą od nich, a wcale taka nie jesteś.

gadki ludzi, którzy #!$%@? życie mając od razu dzieciaki zamiast