Wpis z mikrobloga

Mirki co zrobić żeby na mojej ulicy jeździła w ogóle policja bądz straż miejska?
Codziennie na ulicy piją sebixy albo menele. Wiadomo czasem drą morde, czasem stłuką butelke itd.
Na mapie zagrożeń bezp. to miejsce jest wyraźne i niby było kilkakrotnie potwierdzane.
Raz czy dwa dzwoniłem na policje, ale chyba nie bede dzwonił codziennie i nie zawsze bede widział co nie?
To co tu robić?
Dodam że nie przeszkadza mi picie i zabawa gdzieś na uboczu, ale nie w środku miasta przy oknach mieszkań.

#policja #997 #konfiturka #bagiety #kiciochpyta #pytanie #patologiazmiasta #polska ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_kZraWQLNNwxKdTm0wYzX1sO3k4lucebD.jpg
  • 13
@Wynoszony: gówno zrobią. Nam kiedyś #!$%@? na skrzyżowaniu drechy szybę w aucie bo wzieli nas za kogoś innego, podjechaliśmy od razu na komisariat, zgłosiliśmy gdzie są sprawcy (poszli całą bandą do parku). Nie muszę mówić, że policja nawet tam dupy nie ruszyła?
@Wynoszony w przypadku mojego osiedla pomogło to, że piątek sobota i niedziela dzwonią sąsiedzi na siedmiu patoli. Oczywiście prócz mandatów czy zabranych dowodów rejestracyjnych nic im nie robią ale nie raz widzę jak po północy radiowóz przejedzie w weekend. Musi być dużo zgłoszeń. Jak patola pije alkohol w lesie niedaleko mojego domu to mam to w dupie ale jak #!$%@?ą tymi hondami i golfami bez tłumików to już mnie to #!$%@?.
@Wynoszony: Z ciekawości sprawdziłem moją okolice. Ktoś 12 razy zgłosił przekroczenie prędkości na tej samej ulicy w odstępach 3 dniowych. Wszystko potwierdzone. A w życiu nie widziałem tam kontroli prędkości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Slawek91: Jak potwierdzone to musieli być i sprawdzić, gdyby nie było potwierdzone to #!$%@?, mogli tak tylko wpisać.
@Wynoszony: Jak potwierdzili to złapali kogoś na chlaniu, generalnie przy każdym miejscu zgłoszonym musi być wysłanych 6 kontroli w różnych godzinach, ale co z tego wynika to już nikt chyba nie wie :P.