Wpis z mikrobloga

śmiechłem xD sytuacja komunii świętej skupia jak w soczewce żałosną istotę bycia polakiem


@bluebluesky:

ŻAŁOSNĄ ISTOTĘ BYCIA POLAKIEM

żałosną istotę bycia polakiem


Bo gurwa tylko w Polsce odbywa się komunia święta xD no ale jak ktoś mieszka w dupie to co może wiedzieć o świecie zewnętrznym...
@jazuu Spoko, nie krytykuje Cię tylko nie lubię takich plotek.

Jak napisałem wcześniej zbieram jak najwięcej info jak się nie uda to i tak napiszę to co mam aby ich potępić, bo to nie kwestia "oh kochamy swoje dzieci" tylko "będzie szpan na fejsie przez koleżankami"
Znajomych corka 4 urodziny miala w takim bang busie a la limo. Zenadometr bil rekordy po oczach. Ale rodzice w stylu polo z koniem, postawiony kolnierzyk i szalik w jedyne sluszna kratke.
@bemkag: Nie tylko tam. Byłem na komunii w całkowicie innym miejscu i też była limuzyna. Co do tego, że takie coś ludzie robią to nie wiem. Niby takie marnotrawienie i pokazywanie bogactwa jest złe, ale raz w życiu jest taka komunia to jak ktoś ma taką potrzebę to niech szaleje. Ale nie wiem jak limuzynę można kojarzyć tylko z jednym, dziwne życiowe przygody musiała mieć autorka wpisu skoro tak uważa. No
Gliwice: Jedno z dzieci przystępujące do I Komunii Św. pod kościół zostało przywiezione luksusową limuzyną.


@bemkag: czyżby cygańskie? Po tym co widziałem na I komunii w Irlandii, gdzie w klasie były dwie cygańskie dziewczynki to nic mnie nie dziwi...