Wpis z mikrobloga

@bemkag usługa to usługa. Wolny rynek. ( ͡ ͜ʖ ͡) Nie rozumiem dlaczego macie ból dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) mogłoby nawet przyjechać na jednorożcu albo skoczyć ze spadochronem i wylądować przed kościołem. Kogo to obchodzi. Trzeba w końcu skończyć z buldupieniem. Oczywiście wiadomo że trochę jest przesadą dawanie limą na komunię. W każdym razie każdy orze jak może
  • Odpowiedz
Rodzice zadają sobie pytanie czy to co się dzieje to nadal uroczystość I Komunii Św czy to już cyrk.


@bemkag: Od dawna cyrk. Katolicy brną w bardzo złą stronę ze swoją religią.
  • Odpowiedz
@bemkag a mnie nikt nie rozumie jak mówię że na komunię nie dam nikomu nigdy nawet zlamanego grosza, bo uważam że to jest religijny obrzęd i powinien być skromny, zresztą za co prezenty?. I to ja, ateista tak uważam. Aż wstyd dla tych katolików co traktują to jak czas żniw i prezentów.
  • Odpowiedz
@bemkag: To musi być mentalność zastaw się a postaw się.

Rodzice na codzień są pewnie jakimiś popychadłami za 1600 na miesiąc, wzięli największy kredyt jaki bank im dał radę dać i wykupili takie coś żeby zaszpanować XD

Tera będzie spłacanie. Nie Andżela, nie pojedziesz w tym roku na kolonie bo spłacamy twoją limuzynę.

Ech polaki biedaki. Z biedy finansowej może i wyjdziesz, z umysłowej nigdy.
  • Odpowiedz
@bemkag: kiedyś #!$%@?ło się komunijny szajs z sukienkami, fryzurami, etc - odkąd kościół wprowadził obowiązkowe alby trzeba się pokazać i poszpanować hajsem z prodewenta w inny sposób :/
  • Odpowiedz