Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam anony są tu jacyś humaniści? Jestem tegorocznym maturzystą, zdawałem rozszerzone wos, historię, angielski. Każde z rozszerzeń na ponad 80%, z podstawowej matmy i polskiego dosyć podobnie i w sumie dostaję się wszędzie na prawo, ale to jest trochę gówniany kierunek teraz. Czuję się #!$%@? bo siedziałem w myślach samobójczych i depresji od 2012(biedna rodzina + krzywy ryj + hejt lokalnej patoli) a i tak coś tam zrozumiałem i napisałem, myślę, że gdybym był zdrowy psychicznie to wybrałbym jakiś normalny profil i poszedł na normalne studia, bo ja przez ten czas się prawie wogóle nie uczyłem, matmę z 6 lat nadrobiłem w 3 tyg przed maturą i w sumie zdałem trochę lepiej niż egzamin gimnazjalny XD Myślę coraz mocniej o samobójstwie, a wy mi tu nie piszcie bzur w stylu "zajeb się śmieciu i #!$%@? ci w dupę" bo już takie rzeczy czytalem na anonimowych u innych wykopków i nie mam zamiaru czytać kolejnych wyzwisk "anonów 130 iq z polibudy".

Na jakie studia się wybieracie humaniści? Idzie kotś na prawo bez znajomości? Może ktoś studiował prawo na UJ i wie jakie są perspektywy?( ͡° ͜ʖ ͡°)

#matura #matura2017 #prawo #przegryw #studbaza #studia #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Witam anony są tu jacyś humaniści? ...

źródło: comment_iSIvb3CZro4cVAVd4s5gyJbBS3Y8tEfj.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
A co jest nie tak z Polibuda? Ja nigdy nie bylem dobry z matmy w lo - 2 na swiadectwie matury jeszcze nie zdawalem z matmy bo nie byla obowiazkowa. Skonczylem scisly kierunek 3 lata temu - inz tylko. Na mgr juz nie poszedlem bo w moim zawodzie nic to juz nie zmienia. Bylo czasami ciezko ale udalo sie ;) Dzis mam prawie 16 tys na reke, moi znajomi WSZYSCY po studiach
  • Odpowiedz
OP: @Zlowieszczy_befsztyk: No jednak znajomości potrzeba, bez znajomości to teoretycznie sędzia i prokurator zostaje. A w tych zawodach to może ci zostać praca na zadupiu i z patolą.
Poza tym panie, wiesz pan ile w polszy jest radców i prawników teraz? Mówiąc o gównianych studiach nie miałem na myśli ich jakości ale to, że od lat prawo można studiować na Wyższej Szkole Wypróżniania i absolwenci prawa po prostu zalali
  • Odpowiedz
polonistka: Och, OP, rób to, co lubisz i dobrze Ci wychodzi. Ja po polonistyce nie żałuję decyzji ani chwili, niecały rok po studiach zarabiam 4–5 k na rękę i więcej w lekkiej pracy, którą uwielbiam. Idź na studia, które Ci pasują, działaj też poza czasem zajęć (koła zainteresowań, praktyki, wolontariaty, kursy), a źle na tym raczej nie wyjdziesz.

Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • Odpowiedz