Wpis z mikrobloga

@ContentNinja: czytając parę stron zrozumiałem że AfterMarket.pl. służy do zarejestrowanych stron które ktoś nie zdążył przedłużyć.
Mi zależy na domenie którą ktoś zarezerwowała czyli zablokował na 90dni. Myślałem o czymś z rodzaju ovh.pl/
ale nie wiem co się zmieniło bo na dns.pl jak sprawdzałem parę tyg. temu to była data wygaśnięcia.
Teraz jest tylko: "Nazwa domeny ****.pl po usunięciu z kolejki, dostępna do rejestracji poprzez Partnerów NASK"
@dr_z: możesz próbować sam. Sprawdź dokładnie czasy, zapewne domena chroniona będzie jeszcze 7 dni dłużej.

Po tym czasie albo zdążysz w 1s zamówić domenę (wcześniej załóż konta itd.) albo zrobi to bot, który rezerwuje domeny. Jeżeli nie uda ci się, pod żadnym pozorem nie próbuj na stronę wchodzić (zbierają statystyki = wykupują domeny) po 14 dniach domena się zwolni lub przejmie ją kolejny bot (zapewne firma matka tego pierwszego bota) i
@dr_z: Ja bym proponował założyć opcję na domenę (o ile nie jest już założona), wtedy masz pewność że jak domena wygaśnie na dobre to masz pierwszeństwo do jej zarejestrowania (nie trzeba 1s po wygaśnięciu, można na spokojnie) - polecam do tego aftermarket.pl