Wpis z mikrobloga

Wiecie co, albo Klocuch to projekt złożony z co najmniej 2 osób albo na 99% nie ma obecnie 19 lat (rocznik 98/99). Musi być kilka lat starszy Nie zgadzają mi się jego wspomnienia, wiedza, światopogląd itd. #pdk Dlaczego? Mam podobne wspomnienia z gier, sprzętów, filmów z telewizji (rocznik 94 here). Mam podobną nostalgię jak on, myślę, że należy on do mojego pokolenia (ewentualnie wczesne lata 90). Jeśli was to zainteresuje, postaram się to udowodnić.
No chyba że obecny 18-latek potwierdzi, że ma tak jak Klocuch, wtedy zrewiduję swoje poglądy na podstawie dowodu anegdotycznego.
#klocuch
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@panna_aparatka: Może ma starsze rodzeństwo albo kolegów, wtedy pamięta się twory kultury trochę wcześniejsze, bo ogląda się, gra w to co oni. Myślę że spokojnie może to wszystko co prezentuje pamiętać rocznik 98.
  • Odpowiedz
@panna_aparatka: nie zdziwiłbym się gdyby klocuchowi kierunek nadawał ktoś starszy, np. brat i podsuwał mu pomysły, mówił co robić, co powiedzieć w następnym filmie, jednocześnie dając mu wolną rękę w tym co robi przez co wszystko wydaje się być naturalne i autentyczne

na jego filmach nierzadko w tle było słychać przedrzeźniające śmiechy, a pod koniec jego filmów czasem klocuch nie wyłączał nagrywania przez co w jednym na końcu po tym
  • Odpowiedz
  • 0
@panna_aparatka
@myrpling
@Reality A czy ktos kiedys w ogole potwierdzil ze 100% pewnoscia, ze pierwszy klocuch, ten, kiedy byl dzieckiem i nagrywal na powaznie, to ta sama osoba co teraz, gdy zaczal modulowac glos? Dla mnie to nie takie pewne.
  • Odpowiedz
@Hoob: Nie ma żadnego momentu w którym zaczął modulować głos. On powoli zaczynał mówić z pewną manierą, lekko przez nos. Posłuchaj sobie analizy zmian jego głosu. Dla osoby znającej jego filmy jest jednoznaczne, że to ta sama osoba, te same westchnienia, zdziwienie w głosie, takie niuanse po których można poznać, że to dokładnie ta sama osoba, albo jakiś geniusz w nie tylko kreowaniu innego głosu ale podrabianiu głosu czyjegoś. Takiej
  • Odpowiedz